Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2024-ben változott szerintetek...

2024-ben változott szerintetek a gold media webshop? Elég rosszakat olvastam róla. Rendeltem is, de le is mondtam a rendelést. Sajnos nem nézik az e-mailt és postázták. Gondolkozom, hogy át merjem e venni a csomagot!

Figyelt kérdés
Valóban csaló cég?

ápr. 18. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy olyan cég, amely a múltban csalással foglalkozott nem valószínű, hogy egyik percről a másikra csak úgy megváltozik. Keress egy olyan áruházat, ami megbízható, és elérhető náluk az általad keresett termék. Remélhetőleg nem fizettél az oldalnak.


Én nem ismertem eddig ezt az oldalt, de most hogy írtad, utánaolvastam egy kicsit.

ápr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igazából rendeltem egy terméket utánvétes fizetéssel. Aztán rákerestem a webshopra és egyből írtam is nekik, hogy legyenek szívesek töröljék a rendelést. Négy e-mailt írtam de nem törölték és postázták. Holnapi napon érkezik.

Igazad van! Nem veszem át. Tanultam belőle! Köszönöm!

ápr. 18. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem titok, akkor milyen futárcéggel vannak szerződésben? Ki hozza a cuccost, GLS, posta, satöbbi?
ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mpl Magyar posta hozza.
ápr. 19. 09:11
 5/10 anonim ***** válasza:
És kaptál már a postától valamilyen visszajelzést, hogy tényleg hozza?
ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen e-mailt kaptam este, meg most hívtak, hogy ma szállítanak egy csomagot. De mondtam a futárnak, hogy ne fáradjon mert nem veszem át. Sajnos többszöri levélre nem válaszolnak…. Csak a rosszat lehet olvasni róluk. Nem szeretnék futni a pénzem után. Bennem meg volt a gerinc, hogy lemondtam. Arról nem tehetek, hogy nem érdekli őket.
ápr. 19. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem baj. A jövőben olvass véleményeket a helyről, ahonnan rendelni szeretnél.
ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szoktam mindig, viszont most utólag olvastam. De tanulok belőle! Köszönöm mindenkinek! 😁
ápr. 19. 19:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy emberrel beszélgettél az egész kérdés alatt, velem. De szívesen! :)
ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bocsi nem tudtam!

Mégegyszer köszi!😁

ápr. 19. 21:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!