Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teli találatom volt a külföldi...

Teli találatom volt a külföldi lottòn. Mit csináljak a pénzzel azon kívül, hogy befektetem ingatlanokba meg, hogy minden jött-mentnek adok pénzt?

Figyelt kérdés
ápr. 19. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Költsd luxus prostikra egyszerre 3 csajjal is próbáld ki. Kényesztesd magadat!!
Alapits egy alapítványt ahol támogatod a tényleges rászorulókat. P építs konténer házakat 50 olyan embernek akik nem tudnak egy albérletet kifizetni.
Ne költs prostira, hanem azt szedd fel akiért nagyon oda voltál a múltban, de az anyagi helyzeted miatt nem tudtad megadni neki amire vágyott.
Képezd magadat és tanulj olyan dolgokat amit egy csak a felső 10000 tud kifizetni.
Segíts az állatokon építs egy modern állatmenhelyet plusz biztosíts számukra autòt amivel az állatokat tudják szállítani.
Épìts egy önfentartò idősek otthonát ahol az idősek gondoskodhatnak állatokról és élvezhetik a természet lágy ölét.
Egyéb írd le
9 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
(Arra, ami miatt meg akartad nyerni és lottózni kezdtél.)
ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Vehetnél pl. nyelvtankönyvet, mert gyalázatos a helyesírásod.


Egyébként az ingatlan csak ritka esetben jó befektetés.

ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt telitalálatod külföldi lottón.
ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
44%

Adj nekem kölcsön, kamatostól adom meg. Viccen kívül mondom, leírhatatlanul nagy szükségem lenne kölcsönre, de banktól nem kapok.

Ha van lehetőséged segíteni, szerzek ügyvédet, közjegyzőt, bármit, hogy hivatalos legyen

ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Kamu
ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Adj a 4-esnek kölcsön, nekem meg 200 ezret, hogy a kocsim meg tudjam csináltatni.
ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen hihető. Valaki nyer egy külföldi lottón, az rögtön szalad a gyakorira megkérdezni mit tegyen. Jah... :D
ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ébredj fel ...
ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy nem fél éve nyertem csak most jöttem fel megkérdezni? 🙂
ápr. 22. 12:00
 10/13 anonim válasza:
Na és ha megnyerted akkor melyik lottót nyerted meg ha szabad tudni és milyen összeget ? :) Így nehéz választ adni ha összeget nem tudjuk hogy 5 dolláról vagy 5 millió dollárról van szó.
ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!