Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki már rendelt...

Van itt olyan aki már rendelt Balázs kisckstől?

Figyelt kérdés

Miert tart ilyen sokáig?

Lassan 1hónapja rendeltem és még semmilyen üzenetet nem kaptam csak a visszaigazolásról..

Írtam nekik emailt azt mondtak legyek türelmes de ez már szerintem durva. Mert ez egy magyar cég és én Magyarországon beül rendeltem 1db terméket..

Másnak is ilyen sokáig tartott?


ápr. 21. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs raktáron, akkor neki is ki kell várnia a beszállítókat vagy elérhetőséget. Lehet még most csinálja a távol-keleten valami gyerekmunkás éhbérért.
ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Máskor menj be a helyi kinaiba, vegyél egy cipöt 7ezerért, a maradékbol pedig rengeteg mindent tudsz csinálni.
ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom készlet nélküli értékesítés folyik, és ők is a forrástól rendelik meg a modellt ha bejön rá rendelést.


Ebből is láthatod, hogy nincs semmi nagy durr ebbe a balázs rúgásokba, várhatsz hónapokat hogy megkapd a drága bohóccipőt.

ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lám lám az hogy valamit ennyire feljhájpolnak nem jelenti azt hogy meg is érdemli és jó is. Valahogy sejtettem hogy ez is csak egy a sok felkapott, de amúgy semmitérő üzletek közül. A bongyor frizura, szigorú nézés és apuci pénze nem garancia arra hogy jó bizniszt tudsz csinálni. Nem a szijjártóval kéne smúzolni, hanem rendesen összerakni a hátteret, hogy ilyenek ne történhessenek.
ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem a szijjártóval kéne smúzolni, hanem rendesen összerakni a hátteret, hogy ilyenek ne történhessenek."


Balázsrúgásoknak így is rendesen csilingel a kassza, szóval az ő oldaláról marha jó így a biznisz ahogy van.

ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Scream85 ***** válasza:
Mondjuk az én szememben az is nagy madár, aki ennyi pénzt ki ad ilyen cipőkre.
ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!