Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regisztráltam a multijob...

Regisztráltam a multijob oldalán, a jelentkezésnél be kell írni ugye, hogy magyar állampolgár vagyok és a tajszám. Mellette van, hogy "eu-s taj vagy eu-n kívüliek esetében biztosítási kötvény száma" ezt nem engedi kitölteni még ha akarnám se, miért?

Figyelt kérdés
És mikor leadnám kötelezi, de nem tudom egyáltalán. Szerintetek mi lehet? Írtam az oldalnak de választ nem kaptam.
ápr. 21. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Vard meg a hetföt, valoszinuleg vasarnap nem irnak vissza
ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha be kellett írni hogy magyar állampolgár vagy, akkor azt hogy eu-n kivüli már értelmenszerüen nem kell kitölteni, mert nem eu-n kivüli vagy.
ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy azt nem kell beírni hogy eun kívüli de sajnos azt irja hogy kotelezo azt is kitolteni ezert nem ertem a problémat
ápr. 22. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!