Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni azzal a...

Mit tudok csinálni azzal a gmail fiókommal, melynek nem tudom a jelszavát és nem adtam meg más lehetőséget pl: email vagy telszám, így nem tudok új jelszót kérni?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Elbúcsúzni tőle.
ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Próbálkozni lehet esély elég kicsi.


[link]


Nem férek hozzá másodlagos e-mail-címemhez, telefonszámomhoz vagy bármilyen más lehetőséghez


Nyissa meg a Google Fiók-helyreállítás oldalát.

Adja meg e-mail címét, majd kattintson a Folytatás gombra.

Ha a rendszer arra kéri, hogy adja meg az utolsó jelszót, amelyre emlékszik, kattintson a Nem tudom gombra.

Kattintson a Személyazonosság igazolása lehetőségre, amely az összes többi lehetőség alatt található.

ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes, itt annyian felejtenek el jelszavakat úgy, hogy nincs (érvényes) telefonszám, nincs másodlagos cím sem, le sem írták, valószínűleg 1 perc alatt elfelejtették... Ezek egy része hülye, a másik része fel akarja törni.
ápr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

#3

Szó szerint!

ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xp ali ***** válasza:
Tanulhatsz az esetből. Mást nem tehetsz.
ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Próbáld meg kicsalni a valódi tulajdonosától!:D
tegnap 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!