Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány százalékos mások hirdetés...

Hány százalékos mások hirdetése alapján?

Figyelt kérdés
Hoppá bocsi értékelést akartam írni, én 62 %-os vagyok. Nem tudom az jónak számít, fejlődtem azért. Mert a régin csak 55 voltam. Mindig helyesen írok.

ápr. 23. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
82%-on vagyok.
ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Az már jó. Gondolom mindig helyesen írsz, az nálam is alap.

Voltál lejjebb is egyébként? Én is elérhetném azt a szintet, de ez időbe kerül, minden százalékért meg kell küzdeni, véres-verítékkel, csak azt mondhatja el magáról hogy na ez egy stabil 80 fölötti amitől minimum 4 pipa zöld.

ápr. 23. 13:04
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg 4 és fél hoppá
ápr. 23. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
88
ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem jó helyen néztem? 4-es vagyok
ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az adott kategóriában lévő százalékodat látjuk mindig zöldpipában kifejezve. Pl. Te aki összben 88 vagy itt nem tudom mennyi vagy, de a zöldpipaértéked itt az egyéb kérdésekben kb annyi mint akinek 82 az összje, azaz kb. 4és fél pipa. Ami szerintem 85 körüli, de ezt ti látjátok magatoknak témára osztva, nekem az egészség a legrosszabb 44 %, pedig jót akartam. Az emberek téma viszont 76 %-os, tehát kiváló szinte.

Jó én összesbe csak 62 vagyok bár a régin 55 voltam a vége fele meg 50 szóval most még jól állok és érzem hogy jobb lesz. Oh 82 meg 88 százalék, hát erről max álmodozok, talán 2 év múlva. Talán.

ápr. 23. 13:20
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyszer rámírt egy kétpipás, hogy írhat-e privátot. :D
ápr. 23. 13:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Az oldal működésének törvényszerűsége, hogy minél többet használod az oldalt és minél több válaszod van, annál többen tudják azt negatívan értékelni. Ha aktív vagy, akkor egy idő után beáll egy stabil százalékra a profilod, és onnantól kezdve vagy azt próbálod ugyanazon a szinten tartani, vagy csak lefelé fog menni.

A te profilod sem 0%-ról ment fel 62%-ra, hanem 100%-ról már leesett 62-ig.

ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én inkabb nem is írok többet az egészségbe, megkértem szépen pontozzatok fel légyszíves, és még azt is lepontozták, a kérésemet, itt nincs kegyelem, itt csak akkor vagy biztonságban ha kerdező vagy. Sokáig nem teheted mert kell a százalék, de jó azért itt időnként megpihenni.
ápr. 23. 13:33
 10/12 anonim ***** válasza:
A másik lehetőség, hogy elengeded ezt a görcsös ragaszkodást a virtuális pontszámok után. Semmi nem fog történni ha rossz pontokat kapsz, de akkor sem, ha jókat. Nem ez határoz meg téged, de ebbe sokan bele szoktak csúszni, hogy alárendelik magukat (lásd: közösségi oldalon like-ok száma, mintha többet érnél tőle).
ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!