Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Férfiak nem mondják, hogy...

Férfiak nem mondják, hogy csütörtök ?

Figyelt kérdés
Miért mondják azt, hogy férfi ember nem mondja azt, hogy csütörtök, hanem h szerda utáni nap v péntek előtti? Tegnap hallottam valahol és azóta nem megy ki a fejemből xd

ápr. 24. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pedig a torkos csütörtököt előszeretettel mondogatják. 😁
ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Kínos nekik minimum ha "csütörtök-öt" mondanak 😁😊😉

főleg ha épp nem csütörtök van, mert akkor azért annyira nem "cikis úgymond", hiszen csütörtökön hogy mondana szerdát még pénteket hagyján (az később van), azé nem szupermen,hogy visszaforgassa az időt, lássuk be, mi nők, nemde!!!

ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
1 Azért az elgondolkodtató egy kapcsolatban ha "mondani, kérni" kell a "kaját" nem jön magától azt megette a fene, úgyszólva!
ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet találkoztál már ilyennel én pl kimondom hogy csütörtök.
ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
De az azért azt tudod hogy szerda van, pechedree!! 🤡
ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Holnap CSÜTÖRTÖK.
ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
6 Tényleg te szegény, ne csüggedj aztán péntek, szombat, vasárnapra elfáradol nagyon!
ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De amúgy még mindig nem értem az okát, csak úgy szimplán kíváncsiságból érdekel most valamiért ez a téma
ápr. 24. 20:45
 9/13 anonim válasza:

Csütörtök hátadon a kisördög avagy ördög bújt beléd,ezt csak te tudhatod,arra vigyázz nehogy a falra fesd az ördögöt,mert lehet "ördögöd" van ami forrosódik netán pokoli de mennyeiről még nem hallottam, bár lucifer az gyanús...

Talán ha meleged van segítvegy hidegzuhany azt nemtom😉

ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ez már ördöngösség!
ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!