Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foggyökèrkezelès?

Foggyökèrkezelès?

Figyelt kérdés

Most voltam màsodszorra orvosnàl, de nagyon intenzìv a fàjdalom, szinte màr alig bìrom kezelès közben de utàn is. Nem bìrok ràgni sem, ès arra kelek mindig hogy fàj. 3-4 alkalom mire a vègleges tömès belekerül.


Az aki màr ezen àtesett elmùllik majd a fàjdalom? Vagy kihùzassam a fogam?


ápr. 25. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy alap fájdalom, viszont: gyökérkezelés azt takarja, hogy eltávolításra kerül a fogban lévő ideg, vagyis magának a fognak nem kellene fájnia.

Max az ín ha fel lett sértve stb.


Bírd ki. Kezeléskor pedig kérj fájdalomcsillapítót. Kis szúrás és semmit nem érzel utána.


Nálam korrekt a dokim, mindig megkérdezi kérek-e, emellett ad egy ajándék bogyót, ha fájna otthon.


Mondjuk én magánba járok, mert az ingyenes sokszor sz.r volt.

Miattuk elvesztettem egy fogamat hanyag munka miatt nagyon fiatalon.


A kezelt fogat nem tisztitották ki megfelelően és belülről rohadt ki a gyökérkezelt fogam a tömés alatt.


A mostani dokim sajnálkozott első alkalomkor, amikor közölte, hogy menthetetlen állapotban van az említett fogam, megjegyezte:koromhoz képest mai napig nagyon jók a fogaim.


Amíg csak menthető egy fog, jobb ha megtartod!

Lehet dokit kellene váltani, amint elkészül a jelenlegi.

Főleg ha befejezés után sem javul a helyzet.

ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bírd ki, hidd el, sokkal jobb és olcsóbb, mint egy foghúzás és a kihúzott fog pótlása. Örülj neki, hogy nem kell kihúzni. Ismerem ezt a fajta fájdalmat, én úgy oldottam meg, hogy beszéltem erről a háziorvosommal, és felírt egy erősebb fájdalomcsillapítót. Kipróbáltam előtte jópár vény nélkülit is, azok nem segítettek.
ápr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!