Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom átvenni a csomago...

Hogyan tudom átvenni a csomagot, ha a Packeta applikáció nem jelzi, hogy csomagom érkezett?

Figyelt kérdés
Tegnap egy Foxpost automatából vettem ki a rendelésemet. A rendelés leadása előtt regisztráltam Viszont az alkalmazás nem jelezte, hogy jön a csomagom. A szerencsém az volt, hogy SMS-ben küldtek egy kódot, amivel ki tudom nyitni az automatát. Viszont a Packeta weboldalán azt írták, hogy az alkalmazáson keresztül tudom kinyit a Z-Boxot. (Itt is megvan már a regisztráció.) A rendelést még nem adtam le, mert a Foxpost esete kapcsán félek attól, hogy a Packeta alkalmazása sem fogja kiírni, hogy megjött a csomagom, és ez miatt sehogy sem fogom tudni átvenni azt.

máj. 3. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A foxpost appja nem is küld értesítést.

SMS-ben, Viberen, és emailben küldik a kódot.

A Packeta automat máshogy működik, ott nincs semmi ahol be lehetne írni a kódot, ezért kell az app.

máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a Packeta alkalmazásnál elő sem fordulhat az a probléma, mint a róka logósnál?
máj. 3. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:

A róka logósnál nincs probléma. Ők nem az appra küldik az értesítést és a kódot. Még csak telefon sem kell az automata nyitásához, elég ha papíron odaviszed a kódot és beütöd, beolvastatod.

A pavketa automatához kell a telefon, mert a telefon és az automata összekapcsolódik, így lehet csak kinyitni az fiókot. Ha nincs okostelefonod, nem tudsz packeta automatába csomagot rakni, vagy onnan kivenni.

máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!