Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetnek a nagyon jól kinéző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek a nagyon jól kinéző pasik is biszexek?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy valaki például nagyon jól néz ki.:

-sportos a testalkata (nagyon)

-divatos a haja (amilyen ma sok pasinak van)

-és szakálla van ami a mai 30-40-es férfiakra jellemző olyasmi

Mit gondoltok?


ápr. 26. 14:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Miért ne lehetne?
ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért, a biszexualitás vagy a homoszexualitás kinézés függő?

Mondjuk, ha valaki Adonisz az nem lehet meleg?

Egy kicsit olyan kérdés ez, mintha azt kérdeznéd, tök magas jóképű fazon, és lehet neki kis szerszáma?...


Senkire nincs ráírva, hogy milyen, és különben is a látszat sokszor csal.

ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Az ilyesmit szakorvossal kell sürgősen kezeltetni, fajtalan és démoni dolgokra vezető szexuális aberráció.
ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
...és súlyos bűnök indítója, szakadék széle.
ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3: ne haragudj, de én ilyen hülyeségre nem vagyok kiváncsi!

Egy kérdést tettem csak fel, amivel kapcsolatban kikértem az itteni emberek véleményét.

ápr. 26. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kinézettől függ a hajlam.

De az ismeretségi körömben van két olyan harmincas,nagyon jóképű,jó kinézetű,értelmes és kulturált nős férfi,akik bevallottan biszexek.És ami a megdöbbentő, olyan ronda,gusztustalan férfihez járnak,hogy hihetetlen...

Ízlések és pofonok....de ennyire ?!

ápr. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!


43 éves biszex, házas férfi vagyok.


Sosem tagadtam, hogy biszex vagyok, bár 20-as éveim végéig én nem tudtam mindezt megfogalmazni.


5-6 éve nagyon figyelek az öltözködésemre, minden részletre. Mindez nem a márkákat jelenti, hanem a színkombinációkban sokkal merészebb vagyok, mint amit manapság egy férfi hordani szokott. A színekkel a munkám során mindig is foglalkoznom kellett, azonban a ruhatáramba csak a 30-as éveim közepén engedtem be öket.


Az öltözködésemmel szeretném kifejezni az orientációmat, és hogy nem vagyok hajlandó a férfiaknak szánt szerepeknek megfelelni. Azaz az identitásommá vált. Amolyan modern dandy stílusban, nem félve a feminimnek tartott dolgok vagy színek hordásától.


A hatása sem maradt el, mindkét nemtöl kapok bókokat, kissebb flörtölések is elöfordulnak. A kollégák pedig elfogadták, hogy egy ficsúr papagájjal kell együtt dolgozniuk. Néha rákérdeznek, hogy mégis miszerint döntöm el, hogy milyen komplementer színeket veszek fel aznap?


Összefoglalva: Mielött így öltöztem volna, azelött is biszex voltam, csak nem tudtam nagyon magam sem. Mikor megfogalmaztam, és elfogadtam, kerestem a lehetöséget, hogy mindezt kifejezzem. Számomra sikerült, szerintem a külvilág felé azonban egy meleg férfinak tünök, de ez van, a többség 2 skatulyát ismer, hetero <-> homo.

A feleségem pozitívan vette a változást, tetszik neki az új "hobbim", és ami a legfontosabb számomra: Tudja, és elfogadta az orientációmat, és az öltözködésemet.

ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!