Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A rajzfilm animátorok honnan...

A rajzfilm animátorok honnan tudják hogyan kell megrajzolni a mozgó karaktert?

Figyelt kérdés

Mert 2d animaciot akarok elkezdeni de fogalmam sincs hogy pl hogyan csinálják hogy áll háttal aztan megfordulva elkezd setalni

Vagy barmilyen ilyet



ápr. 27. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl. több évig tanulják.
ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hogy honnan tudják hogy hogy kell megrajzolni a reszleteket ugy hogy ne legyen rossz

Valaki tudna nekem segiteni benne?

ápr. 27. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Évekig tanulják, hogy kell rajzolni
ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egyrészt rengeteget tanulják, gyakorolják az animálást. Másrészt gyakran hosszan megfigyelik és leutánozzák a való életből amit szeretnének meganimálni. Pl a Mackótestvér animátorai sokat tanulmányozták medvék, bocsok mozgását, és igyekeztek ezeket lemásolni.
ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki megtanit engem hogy hogyan rajzoljak körökből fejet meg testet? Neztem yt videot de az alapjan nem megy meg nem is magyar ha egy magyar magyarazna el sokkal jobban megertenem
ápr. 27. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez évekbe telik, hogy ezt megtanuld. Rajzszakkörbe kell járni, modell utan rajzolni, stb.
ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!