Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel térítsem észre, hogy...

Mivel térítsem észre, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy osztálytársammal kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni.most kezdtem a középsulit, tehát csak 2 hónapja ismerem.Ő egy elég kövér lány tehát nyilvánvaló hogy neki kicsit nehezebb a beilleszkedés , ezért én és egy másik lány osztálytársam, kedvezően fogadtuk a közeledését.Aztán amikor már úgy gondolta h elég jó barátok vagyunk, elkezdte szabadjára engedni a gyerekes szokásait.Olyanokat csinál h váratlanul megcsikiz,meg poénból kitép egy hajszálat a hajunkból , és nagyon ciki de olyanokat csinál h az orrával elkezdi bökdösni a mellette ülő vállát, mondván hogy a kutyája is ezt szokta csinálni.meg ehhez hasonló cikis dolgok. és biztos tapasztaltátok már h ha valaki nagyon leégeti magát előttetek, akkor ti is ugyanúgy égtek vele együtt.És hiába szólunk neki h ezt ne csinálja, másnap ugyanott folytatja ahol abbahagyta. És az a legrosszabb h ilyenkor vicces akar lenni és röhög magán a poénja miatt is és zavarában is.és most azon tanakszunk az előbb említett másik osztálytársammal, hogy mit mondjunk neki h állítsa már le magát mert már nem szeretünk a társaságában lenni. de ő meg mindig jönne hozzánk mivel csaknem mi vagyunk az egyetlen barátai iskolán belül.nem akarjuk megbántani, mert biztos vagyok benne h nagyon sok gúnyolódáson és más megpróbáltatáson keresztül ment.


2010. okt. 28. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez ilyenkor NAGYON NEHÉZ! Hogy nincs egy barátja se,de nem akarjátok megbántani. Nem lennék a helyetekben! :S De akár hiszitek,akár nem,egyenesen az igazságot kell mondani,mert hazugsággal lehet hogy csak mégrosszabb lesz! Mondjátok neki(de gyengéden,ne gyorsan,szidó hangsúlyban!),hogy ha nem csinálná ezt,sokkal több barátja lenne,és mindenki jobban bírná. És ha látjátok,hogy ettől nagyon rosszul érzi magát,akkor meg modnjátok,hogy nem sértésbőlmondjátok,csak segíteni akartok neki barátokat szerezni! És amúgy lehet azért ilyen,mert úgy hallottam hogy a ducibbak olyan vidámak,hogy hajlamosak ilyenre. Szóval gyengéden közöljétek vele ezt! De SEMMIKÉPP ne ejtsétek ki hogy NEM SZERETJÜK A TÁRSASÁGOD,mert az akár visszafordíthatatlan is lehet,és szerintem ha érdekel,hogy megbántod-e,vagy nem,akkor ezt semmiképp ne mond,mert sztem tuti nem áll veled töbebt szóba,és lehet hoyg megkönynebülnéte,hogy elment tőletek,de én nem bírnám élvezni,hogy szomorú! :( Na remélem segítettem,legalább ichletet adni! :D

Üdv: Lola :)

2010. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi Lola. megpróbálom.

írhattok még azért

2010. okt. 28. 17:37
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is lassan próbáljátok leszoktatni az ilyen szokásairól.
2010. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!