Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek a barátnőmnek?...

Hogyan segítsek a barátnőmnek? Nem tudom, hogy hogyan segíthetnék neki : S

Figyelt kérdés
Na bocsi ha hosszú leszek de próbálom röviden.13 éves vagyok ő 14.Egy iskolába járunk én hetedikes vagyok ő nyolcadikos.Az ő osztályából még 2 lány és ő +én együtt járunk táncra egy tánccsoportba.Nagyon jó ki baráti kör volt!A barátnőm akinek segíteni szeretnék ő a legjobb barátnős és az igazi mindig kiállunk egymás mellett sosem veszekszünk stb.De most az ő osztálytársai flegmáznak velünk iskolába nem jönnek oda hozzánk kibeszéllnek a hátunk mögött.Ez annyira nem is érdekel minket mert pf csinálják tőlünk.De a barátnőm egész osztálya ellene fordult és ellenem.a suliba egy kezemen megutdom számolni,hogy hány személy szól hozzánk annyira elhúzták tőlünk a barátnőm osztálytársai az embereket.Mivel én hetedikes vagyok nekem jó osztályom van sok emberrel elvagyok ha bemegyek a terembe nem rögtön az otlást kapok meg a flegmázást.De a barátnőm igen.Senki nem szól hozzá az osutűlyban tesin egyedül van teljesen padlón van.már csak én maradtam neki.alig szólal meg nem mosolyog annyira rosszl esik ez nekünk.Ha bemegyünk reggel az iskolába mindenkinek rajtunk akad a szeme összesúgnak a hátunkmögött mindenki bámul és röhögnek.nem kellemes érzés.mit csináljak ?:S
2011. márc. 29. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem kicsit túl reagáltok mindent. Biztos hogy oka van miért nem szeretik a barátnödet az osztálytársai, álltalában a tartósan nem szeretmenek mély okai vannak. Esetleg azt figyeld meg hogy viselkedik másokkal, és mi az amit te másképp csinálsz miért téged kedvelnek öt meg nem.
2011. márc. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ezt a többiek miért csinálják?? Adtatok rá valami okot? Senki nem mondja meg nektek hogy miért bunkó?
2011. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsánat éppen ez az hogy nem tudjuk!és ma is hozzánk vágták azt hogy mi távolodunk el tőlük..ha hozzájuk szólunk épp hogy az orruk alatt mormognak valamit.! amikor táncon vagyunk ott flegmáznak a legtöbbet.de amikor suliba vagyunk ott nem mert tudják hogy képesek vagyunk igazgatóhoz menni
2011. márc. 29. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!