Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyha egy nő 35 felett szüli...

Hogyha egy nő 35 felett szüli meg az első gyerekét lehet egészséges a gyerek?

Figyelt kérdés
máj. 14. 22:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz pontosan 35 felettinek? Mert a 36 és az 55 is felette van.

Engem 34 évesen szült az anyám és elég egészségesen jöttem ki, úgyhogy nem lehetetlen. Pláne, hogy nem ő volt az első nő a világon aki harminc felett szült...

máj. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Es te 1.gyerek voltál?
máj. 14. 22:58
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne, ez manapság egyáltalán nem ritka.
máj. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem, minden gyerek beteg, akit 35 feletti anya szült. 🤦

Mégis milyen választ vársz erre? Rengetegen szülnek manapság 35 felett, de a 40 sem olyan ritka. Szerinted mindnek beteg babája születik??


36 évesen szültem, a fiam másfél éves múlt, szuper okos, ügyes, EGÉSZSÉGES gyerkőc (és engem sem viselt meg sem a terhesség, sem szülés, most is fitt anyukának érzem magam, szívesen futok versenyt a 10 évvel fiatalabb anyukákkal is 😀)

máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2. gyerek voltam.
máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
30-35 felett amugy is komolyabban veszik a vizsgalatokat, mig a 20-25 evesek csak legyintenek, “ah az o babajuknak mi baja lehet”. Igy szuletett down-os babaja egy velem egykoru ismerosomnek, 28 evesen.
máj. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
És most hány éves neki a gyereke akinek down kóros gyereke született?
máj. 15. 08:59
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Ismerős 18 évesen szült downos babát, nekem 41 évesen lett volna, de 39 évesen egészséges fiam született.

A kolléganőim 42 évesen egészséges gyerekeket szültek.

Rengetegen szülnek 35 felett. Én 44 vagyok anyu 37 évesen szült, uncsitesóm 38 éves őt 40 évesen szülte a nagynéném.

máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne. Barátnőmnek 44 évesen születtek természetes úton (!) ikrei. Teljesen egészségesek, első szülése volt.

De ahogy mások is írták: nem megy le a függöny 35 évesen a nőknél, persze hogy születhet egészséges gyerekük ebben a korban, akár első gyerekként is.

máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
7: egy eves a kislany, tavaly marciusban szuletett.
máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!