Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 40 év felett nem jól fejlődő...

40 év felett nem jól fejlődő terhesség után esett valaki teherbe úgy, hogy egészséges gyereke született?

Figyelt kérdés
febr. 13. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Ahhoz a férjednek is benne kéne lenni, de nyilván igen.
febr. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Igen. 2 hónapos a baba!🙂

Tavaly két korai vetélésem volt műszeres befejezéssel.😔

febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj, de ez hogy jön ki? Ha 2 hónapos a baba, akkor decemberben szültél. Tehát januárban már volt egy műszeres befejezésed, hogy februárban már újra terhes legyél. Amit alig egy hónaposan műszeresen kellett befejezni, hogy márciusban teherbe tudj esni azzal a babával, akit decemberben megszültél. Te valami hipertermékeny lehetsz, ha minden műtét után rögtön terhes vagy. Annyi idő alatt még szexelni se szabadna.
febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Ja, bocsánat! 22ben voltak. Egyik március, masik augusztus. Tavaly márciusban teszteltem pozitívat és decemberben szültem. Tavaly töltöttem a 40et.
febr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De amúgy valóban minden terhességem elsőre vagy másodjára összejött mindentől függetlenül.
febr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4! Ja, értem. És 40 fölött vagy te is? Én tavaly lettem 2x terhes. Az első spontán vetélés lett, a második remélem, megmarad🙏 Mindkettő ötödikre jött.

#3

febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Nemsokára 41 leszek. Biztosan minden rendben lesz! Szorítok! Én végigparáztam az egész terhességet, volt egy kis magas vérnyomás, indítottak, de nem tágultam, harantba is fordult, így császár lett, de minden kínt megér!!!❤️
febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7!Nyugi, én is végig parázom. 9hetes koráig rendszeresen véreztem hematóma miatt. Állandó vendég voltam az ügyeleten. Most reméltem, hogy könnyebb lesz, túléltük az 1.trimesztert és vérzés sincs. Na, erre kiderült, hogy hematóma ugyan nincs, viszont újabb szörny nőtt a méhembe, plusz a lepény fedi a méhszájat.☹️ Para 2.0.

#6

febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szörny???
febr. 14. 09:55
 10/14 anonim ***** válasza:
#9! Hát, úgy értettem, hogy eddig "csak" méhszájsebem volt, meg polipom. Már miómám is van🤦🏽‍♀️ Csak szörnyeknek hívom őket. Ha pár évvel idősebb lennék, a gyerekkel együtt kivetetném a méhemet is, mert ebből rohadtul elegem van.
febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!