Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alkalmi kapcsolat az milyen??...

Alkalmi kapcsolat az milyen?? Még nem voltam ilyenbe.

Figyelt kérdés
Ilyenkor 2 fél megbeszéli hogy csak szexkapcsolat van. Az belefér ha másik étterembe akar menni, filmet nézni egymás mellett, sokat sétálni, házi állatát megnézni, lelki problémát elmesélni. Csak a szex időpontja van megbeszélve?

máj. 14. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

alkalmi kapcsolat és szexkapcsolat nem ugyanaz!

Alkalmi kapcsolat - egyszer dugtok, utána csá

Van hosszú távú szexkapcsolat - nekem ez pl. olyan volt, hogy időnként találkoztunk, szex, kicsit beszélgettünk, hogy kivel mi van. étterem, filmezés, ilyesmik nem - az ember nem csinál ilyet, ha nem akar érzelmileg bevonódni!!!

máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
máj. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az már nem szexkapcsolat, ahol kb lelki dolgaitoktól az éttermezésig kb olyan alap dolgokat csináltok, mintha randiznátok, együtt lennétek.


Te pót kapcsolat féleséget keresel, nem szexkapcsolatot.

Nem tudom mi olyan nehéz ezen fogalmak szétválasztásában.


Ennyire magányos vagy, akkor nem neked való az olyanfajta kapcsolat, sőt, tönkre tenne jobban.

máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam még ilyen kapcsolatba. De a srac irogatott nekem ilyeneket.
máj. 15. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!