Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedne velem?1

Valaki ismerkedne velem?1

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves fiú vagyok.

Idősebb nőt keresek komoly kapcsolatra, sokkal érettebb vagyok mint az átlag és nagyon komolyan gondolom a dolgokat de akár lazább kapcsolatban is benne lennék. Csak nőt keresek, akár sokkal idősebb is lehetsz mint én engem nem zavar.



jan. 4. 14:19
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nagyon el lehetsz keseredve, ha minden mindegy tipusu hirdetest adsz fel ide. Szerintem minden kozepkoru no egy rutintalan, pattanasos, monitor elott elo faszira vagyik, mint te.
jan. 4. 14:26
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha problémád van kérlek ne itt irogassál és ne rajtam éld ki hogy magányos vagy
jan. 4. 14:30
 3/18 anonim válasza:
Máshol próbálkozz
jan. 4. 15:18
 4/18 anonim válasza:
A nő 40 éves kortól kezdődik. Szegényt lecsuknák kiskorú megrontásáért...
jan. 4. 16:04
 5/18 anonim válasza:
Magányos itt maximum te vagy, ezért is keresel itt magadnak idősebb nőt, ami egyszerűen nevetséges. 16 éves vagy, egy gyerek. Egy nő mit akarna tőled?
jan. 4. 16:42
 6/18 anonim válasza:
#7 Hát te sem vagy sokkal jobb, ne is haragudj meg! Egy 16 évest szapulsz, valószínűleg pasiként, vagy egy olyan nőként, aki az életbe nem kéne senkinek! Nem veled akar ismerkedni, értsd meg, fogd fel, és nem kíváncsi rád, teljesen mindegy mit írsz. Ha te olyan nagy, felvilágosult felnőttnek érzed magad, akkor legyél te az okosabb, és szakadj le a kérdésről a pitchába!
jan. 4. 16:58
 7/18 anonim válasza:
#2 Ne foglalkozz velük, Ismerkedés kategóriás senkiháziak, itt élik ki, hogy az életben, egy macskától is beszarnak.
jan. 4. 16:59
 8/18 anonim válasza:

8



Nő vagyok már bocs. Ezért írtam neki az előzőt. Hozzá egy 15-16 éves lány illik.

jan. 4. 17:01
 9/18 anonim válasza:
és hozzám milyen korú lány illik 10-es? 20F vagyok
jan. 4. 17:04
 10/18 anonim válasza:

11


Nem tudom. :D

jan. 4. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!