Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A Legjobb barátságot egy...

A Legjobb barátságot egy barátság extrákkal kapcsolat tönkreteheti?

Figyelt kérdés

Sztori a következő:

Én fiatal férfi vagyok, és van egy női legjobb barátom (afféle bestie, bármilyen hihetetlenül hangzik). Nem szeretem, igaz volt hogy régen éreztem iránta, de elfogadom őt mint barát, és sok mindent megosztunk egymással. A nőnek vagy egy haverja, aki ilyen barátság extrákban van, de nem terveznek összejönni bizonyos okok miatt. Mégis néha párszor ő a téma meg minden, van sz*x meg ölelkeznek a lakásban stb., és mintha féltékeny is lennék, és szívesen megkérdőjeleznék dolgokat róla, de nem akarom a legjobb barátságomat tönkre tenni, de úgy érzem, hogy ez a fajta "alkalmi" kapcsolat fontosabb, mint a mi barátságunk. Ha valamit kihagytam, vagy érdekel, válaszolok szívesen, csak ne legyen troll jellegű...

Szóval megkérdezném, hogy ti mit gondoltok erről? Talán túlreagálom, és hagyjam őket, vagy kérdezzem meg tőle mégis melyik vagy ki a fontosabb?



dec. 16. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
“igaz volt hogy régen éreztem iránta, de elfogadom őt mint barát” szerintem pedig nem, legyél magaddal őszinte, az hogy féltékeny vagy mutatja ezt
dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Azaz szerelmes voltál belé, de ő csak barátként tekint rád, és állandóan körülötte legyeskedsz, mert azt reméled összejöttök, de közben folyamatosan azt hazudod magadnak, hogy ő csak egy barát. A kérdésedből is látszik, mennyire erőlteted, hogy fú, ő a bestied, bármilyen hihetetlen is.... Igen, azért hihetetlen, mert te sem igazán hiszed el. A féltékenységi hisztid, pedig főleg nem hagy maga után kérdéseket. Saját magadat nézed hülyének, ha ezt barátságnak próbálod beállítani.
dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
A leírásod alapján én nem vagyok benne biztos, hogy a lány is tudja, hogy ti legjobb barátok vagytok.
dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a csaj csak hülyére vesz téged.
dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is úgy tűnik mintha többet éreznél iránta csak nem vagy magaddal őszinte. Ez az "elfogadtam", hogy csak barátok vagyunk ez minden csak nem barátság. Van női barátom de az úgy alakult ki, hogy meg se fordult a fejemben, hogy valaha is másképp nézzek rá. Akikkel úgy lettem jóban, hogy valaha is éreztem irántuk valamit, azokkal vagy összejöttem vagy nem lett semmi de értelemszerűen kikoptak.


A csaj tulajdonképpen "barátnőjeként" kezel téged ezért hozza fel sűrűn a témát. Mondd meg neki, hogy ez téged zavar és tisztázzátok. De ha többet érzel szíved mélyén iránta akkor ez a "barátság" nem fog működni a továbbiakban.

dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Biztos az a bajod, hogy nem pumpálhatod meg a csajt, ezt meg is értem. Férfi vagy, természetes, hogy dugnál vele, akkor lenne gond, ha nem akarnál vele dugni, kivéve ha meleg lennél, de akkor meg nem lennél ennyire kiakadva. Szerintem szakítsd meg vele a kapcsolatot, ez minden, csak nem barát. Vele kúr, veled meg nem, hogy néz már ez ki?
dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Nekem az a tapasztalatom hogy lehetsz akármennyire fontos neki, ha másvalakivel dug, akkor azt tartja fontosabbnak, ilyen ösztönlények.
dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, kezd el hanyagolni a csajt! Majd ha tényleg fontos vagy neki jelentkezik ő, ne csinálj magadból hülyét! Én hanyagoltam a csajt ő ír mindig, néha beszélünk, de már nem tudnám őt komolyan venni!
dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!