Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyors segitség! Tegnap rendelt...

Gyors segitség! Tegnap rendeltem online, ma fogja állitólag a futárszolgálat kihozni, de sajnos munkahelyi probléma miatt nem tudok otthon lenni, utaznom kell. Ilyenkor mi a teendő? Tel. Szám nincs rájuk. Ilyenkor visszaküldik a csomagot a feladónak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 06:40
 1/5 anonim válasza:

Még tel.szám sincs? Ez eleve gyanús,szerintem vigyázz,hogy honnan mit rendelsz.

A kérdésedre visszatérve:az úgy kellett volna,hogy legyen, hogy rendeléskor megadod a számod,és a futárszolgálat értesít,ha már arra fele közeledik,így nem lett volna ilyen probléma.

Valószínüleg fognak neked otthagyni egy címet,hogy majd te menj a rendelésed után,s ha nem mész,majd csak akkor viszik vissza. Attól függ melyik cég.

2010. okt. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én számom meg van nekik.Gondolom fognak hivni,csak sajnos távol leszek.Ha ilyen esetben visszaküldik a csomagot,akkor kell-e valamilyen büntetést fizetni?
2010. okt. 29. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor nem a postára teszik le és hagynak ott egy cetlit neked hogy elmenj érte a postára?
2010. okt. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahonnan rendelsz, ott azért legalább a szállító cég neve kint szokott lenni. Ígymár tudsz neten számot találni.

A legvalószinűbb, hogy mégegyszer megpróbálják majd kézbesíteni, valószinűleg hétfőn a csomagot.

Egyébként nem szoktak szólni, legalábbis a GLS biztosan nem.

2010. okt. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a futár kiviszi holnap is, minden cég így csinálja!
2010. okt. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!