Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehet probléma beszálláskor,...

Lehet probléma beszálláskor, ha az online repülőjegy foglaláskor felcseréltük a megszólításokat?

Figyelt kérdés

A szüleim Wizzair-rel utaznak Angliába a jövő héten. A foglalásnál a megszólítást az utasok nevénél sajnos elrontották, így Mr helyett Mrs, Mrs helyett Ms lett... Próbáltam nekik kijavítani, de a rendszer visszadobja, hogy névváltoztatás 44000 ft... nyilván ezt elkerülendő örülnék ha valaki megosztaná a hasonló tapasztalatokat velem. Nagyon harapnak a check-innél ilyenre, vagy meglehet úszni valahogy? Ugyan még nem próbálkoztak vele, de érdemes lenne felhívniuk az ügyfélszolgálatot(gondolom ott is jönnének a névváltoztatáshoz szükséges összeggel)?


Előre is köszönöm!


2011. febr. 18. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Le se sz@rják. Én is ugyanígy jártam, de nem érdekel senkit.
2011. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerinted érdekli öket??? en valamikor a nevemet is rosszul irom be....azt sem nezik...

multkor ferihegyen ugy szälltam be, hogy veletlenül az 3 nappal azelötti odaut jegyet adtam oda. fel sem tünt senkinek :D vicc az egesz!

2011. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat, akkor nem csinálunk belőle többet ügyet. :)
2011. febr. 18. 15:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Aaaaannyira nem érdekel senkit, felcseréltem a vezeték- és keresztnevemet, el is írtam az egyiket, szerinted érdekelt valakit? :)
2011. febr. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!