Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem eszik a Vénusz...

Luluka28 kérdése:

Miért nem eszik a Vénusz légycsapóm?

Figyelt kérdés
Egy Mini Vénusz légycsapóm van minden héten 2-szer öntözöm és havonta etetem.Mivel panelba élek nincs lehetősége magától ételt szereznie így én etetem. Az utóbbi időben viszont amikor be rakom az ételt neki, rendesen becsukja a száját” de a Bogár ott marad. Mitől lehet ez?

máj. 22. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nedvességet szívja ki,a váz ott marad majd elporlik.
máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Vegetáriánus lett
máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy az 1. válaszoló írja. (Esetleg, ahogy a 2. :)

De ezt a növényt nem kell etetni.

Az eredeti élőhelyén nem tud máshogy nitrogénhez és más tápanyaghoz jutni, azért fog rovart. Te viszont tudod tápoldatozni.

Ha eteted, akkor néhány (akár 2-3) etetés után leszárad az adott levél, amibe rovart tettél. Ha nem eteted, akkor sokkal tovább élnek a levelek, és a jobb fotoszintetizálás miatt szebben fejlődnek, több és nagyobb levelet hoznak.

máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Te viszont tudod tápoldatozni"



Ez nem tul jo otlet.



"panelba élek"



A kerdesben a valasz.... Vagyis nem tudtad normalisan teleltetni, ugye? :)



39F incel

máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!