Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki ismerkedni akar miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ismerkedni akar miert nem akar kepet kuldeni?

Figyelt kérdés
máj. 24. 06:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Azt mondja elobb ismerkedjunk. De minek, ha majd valamikor 100 ev mulva kuld kepet es nem tetszunk egymasnak. Csak felesleges idohuzas az egesz
máj. 24. 06:01
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretné, hogy abba szeress bele, aki ő régebben volt.
máj. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert olyan kinézete van, hogy ha látnád, vsz. abbahagynád vele a levelezést, élőben meg átnéznél rajta. Nekem legalábbis ez volt a tapasztalatom. Ha küldött is képet nagy nehezen végül, az láthatóan ezer éves volt, vagy olyan, hogy hangyaember volt rajta. Azt hiszi a h.ülyje, hogy majd levelek alapján megkedveled, és akkor eltekintesz attól, hogy amikor meglátod, fizikailag taszít...fogatlan/rohadnak a fogai, +20 kg minimum, olyan, hogy legalább 20 évvel idősebbnek tűnik akoránál (tokás-totyakos kopasz). Aztán még játszák a sértődöttet, amikor közöltem, hogy köszönöm, de nem szeretnék tovább ismerkedni... Hála az égnek elmúlt az az idő...Nem tehet róla, de bakker, arról igen, ha szándékosan megvezet.
máj. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Milyen platform az ahol nincs kep az illetorol?


Amugy en sem szeretem ha keregetnek. Van kint 3db az legyen eleg. Plane h a pasik rendszerint egyet tesznek ki azon is alig latszik (nagyon tavoli, napszemuveg+sapka, valaki mogott all stb.)

máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én mutatok ha te is
máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb látni a másikat már az elején, hiszen úgyis a külső fog dönteni végül...
máj. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Ezt mindig a rondák/mangalicák írják.
máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Aki nem tesz ki vagy nem ad képet az általában: idősebb vagy előnytelen külsejű vagy a saját nemedhez tartozik, mert ilyen is előfordul.

De még a fotó is lehet másé vagy régi, vagy manipulált, úgyhogy ezen csak a kamerás beszélgetés segíthet.

máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert csúnya és tudja h csak akkor van esélye ha már megkedvelted. De még is elég lutri, mert hiába kedvelsz valakit ha abszolút nem vonzódsz hozzá.
máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

Egy akárkinek miért is küldenék képet magamról? Azokkal vissza is lehet ám élni.

Fontosabb dolognak gondolom én is inkább az előzetes ismerkedést itt a neten, pl a red flag-ek letisztázását, meg ilyenek.

Most is ismerkedek(?) egy nővel egy társkeresőről. Csak napszemcsis képei vannak fent magáról, tehát gőzöm sincs, hogy hogyan is néz ki ő valójában, de egyelőre nem zavar a dolog, mert nem a rosszlányokon keresgélek egy jól kinéző prostit magam mellé, hanem akivel több is lehet kettőnk között, mint csak testi kapcsolat.

máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!