Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Boltban jártam és nézegettem...

Boltban jártam és nézegettem a jégkrémeket, erre a Facebook jégkrémes ad be. He?

Figyelt kérdés

Nem is ejtettem ki a "jégkrém" szót vagy bármit ezzel kapcsolatban, csak néztem őket a fagyasztóban, és nem is vettem belőle. Főleg a carte-dor féléket lestem, erre pont azt adja be.

Tehat lehallgatás biztos nem lehetett, kamera sem mert a zsebemben volt a telefon. Akkor mégis honnan tudják?


máj. 24. 07:51
 1/6 A kérdező kommentje:
a Facebook jégkrémes 'hirdetéseket' ad be.
máj. 24. 07:52
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Másvalaki telója viszont kaphatott hangot/képet a jégkrémekről, ez a teló küldte az infót a facenek, a face meg ismeri a telód helyzetét hogy te is ugyanott voltál.
máj. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De akkor miértnem ad be mindenféle más hirdetéseket is, pl Nutella, Pepsi kóla, Milka csoki!?

Mondjuk a jégkrémes hűtő előtt hoszabban álltam. Cm-es pontossággal tudja hol állok, melyik hűtő előtt?

máj. 24. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, velem ilyen sose történik. Még arról se jön hirdetés, amiről beszélek, beszélünk. Kizárólag arról, amire rákeresek.
máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jön a nyár, melegszik az idő, te arra gondolsz, hogy jégkrémet kéne enni, az algoritmus meg arra gondol, hogy az emberek a nyár közeledtével a jégkrémre gondolnak és kéne nekik reklámot küldeni, így találkozik a te gondolatod és az algoritmusé...
máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

#5-s pontosan leírja.

De amúgy volt hogy egyszer ejtettem ki a bundáskenyér szót és egyből jött Facebookon a reklám hogy mittomen hol kapható bundáskenyér.

máj. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!