Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudok úgy emelten érettségizni...

Tudok úgy emelten érettségizni németből hogy nem veszem fel se 11.ben se 12.ben a német faktot?

Figyelt kérdés

A nagyszüleim németek meg a legtöbb rokonommal németül beszélek szóval igazából már most meglenne az érettségi. (De az osztályozó miatt nem akarom majd csak 12.ben)


De nem akarom felvenni mert az orvosira ugye emelt biosz és kémia kell ami bőven elég 6 óra, és be kell vallani... Nem könnyű egyik sem...

Szóval, ha lehet nem szeretném felvenni.

És igazából arra lennék kíváncsi, hogy mehetek 12.ben emeltezni anélkül, hogy felvegyem valamelyik évben.


Most kaptam meg a lapot és hétfőre kell leadni, 2 nap múlva

Igazából eddig nem nagyon gondoltam bele ebbe az egészbe...

Azért is kérdem meg itt. Mert a tanároktól már nem tudom...


Előre is köszönöm a válaszokat.



máj. 24. 19:19
 1/3 anonim válasza:
100%
Faktra nem vagy köteles járni, annyi a lényeg, hogy tanultad gimnáziumban
máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétele a fakultáció az emelt szintű érettséginek. Ha pedig úgy érzed, hogy elegendő a nyelvtudásod (márpedig a leírtak alapján az) az emelthez, akkor nagy baj nem lehet. Tesztelheted magad az előző évek írásbelijeivel, szóbelire pedig csak a tételeket kell megtanulni, de ha jól megy a nyelv, azt sem nagy kunszt megcsinálni.
máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Így a felvételiig hány intézményi pontod lesz, nyelvvizsga tekintetében?
máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!