Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok diákmunkát találni...

Hol tudok diákmunkát találni Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Profession, melódiák, facebook csoportok, diákszövetségek, mindenhol megpróbáltam már, jó a ráérésem, három nyelvet beszélek a magyaron kívül folyékonyan, hol tudnék még keresgélni? Nyárra szeretnék júniustól-augusztusig, már régóta próbálkozok, de nem jeleznek vissza a munkáltatók. Még bébicsősz.hun is hirdetem magam :D

máj. 26. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint ezek a diákszövetségek nem csinálnak semmit. Az én munkahelyemen is kerestünk embert, azt mondták nincs jelentkező. Ismerősöm meg keresett diákmunkát, őt meg lerázták azzal, hogy nincs semmi. Konkrét cégeknél próbáld meg.
máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Járj a nyakukra, előbb-utóbb adni fognak, bár nekem csak árufeltöltő/sori munka terén van diákmunka tapasztalatom.
máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eléggé elképesztő hogy ugyanaz megy diákmunkák esetén, mint sima melóknál...
máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem az a tapasztalom velük, hogy elég butaemberek dolgoznak diákszövetkezeteknél, elmondtam nekik hogy Fehérváron dolgoznék rövid távban, azt mondták nem tudnak segíteni, de van Kecskeméten egy napos hostess munka az érdekel? :) persze az utazás is hosszabb mint a muszak :)
máj. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!