Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 év kihagyás sok?

1 év kihagyás sok?

Figyelt kérdés
Tavaly fejeztem be a középiskolát 4-es lett a szakmunkás vizsgám(Víz gáz és kozponti fűtés szerelő vagyok "papíron"). Vizsga utám felmondtam az akkori munkahelyemen, úgy voltam vele hátha találok egy jobb helyet, megjegyzem nem volt rossz hely ahol dolgoztam már bánom hogy felmondtam! Szóval azóta nem dolgoztam a szakmámban(1 év). Ez idő alatt a megmaradt pénzemből éltem/élek, keresek céget de nem sikerült még, szégyennek élem ezt meg szánalmas vagyok

máj. 26. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Hehe hát ez még semmi, majd ha már bőven idősebb leszel és a korod miatt évekig nem lesz munkád, na majd akkor bánkódj.
máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%

Központi szerelő végzettséggel pedig építőipar vár.

Vagy keress valami Vasas céget hegeszteni úgyis tudsz azzal felvesznek.hiány van.

máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld, nem vagy szánalmas. Sokan vannak a te helyzetedben. Inkább tanulj belőle, hogy addig ne mondj fel valahol, amíg nincs másik hely, ahova elmehetsz.
jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!