Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok vegyesen! Ti...

Fiúk és lányok vegyesen! Ti már kipróbáltátok kíváncsiságból az egyik jó barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
máj. 26. 23:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, az kimaradt, hogy azonos neműekre gondoltam
máj. 26. 23:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem
máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem. De hárman voltunk nagyon jó barátnők, és a másik kettő összejött egymással, onnantól én úgy éreztem magam, hogy csak a gyertyát tartom nekik. Ez kamaszkorunkban volt. Kb fél évig voltak együtt, de titokban, a szülők szerintem ma se tudják, hogy ők együtt voltak (2010es évek).


Én akkor eltávolodtam tőlük, nem az zavart, hogy ők együtt vannak, hanem, hogy tényleg feleslegesnek éreztem magam velük. Ők eljártak nélkülem is ideoda, úgyhogy kerestem más bandát magamnak, lett is, de nem lettem velük sem rosszban.


Viszont kb fél év után szakítottak, de nagyon csúnyán, volt ott minden, egymást alázták Facebookon, meg mindennek elhordták egymást másoknak. Már régen elballagtunk, mikor az egyik lány coming outolt, hogy ő leszbikus, azóta is nyíltan vállalja, de a másik lány azóta férjhez ment, meg utána csak férfiakkal volt kapcsolata, hogy szakítottak.


A szakításuk után én csak ezzel a lánnyal tartottam szorosabban a kapcsolatot, mert ő is oda ment egyetemre, ahova én, és mondta, hogy a szakításuk alapja az volt, hogy ő csak kíváncsi volt a dologra, volt, amit kipróbált, de többet nem akarta csinálni (szexuális értelemben), de a másik lánynak ez nem volt elég, folyton ezen ment a feszkó köztük. Utólag azt mondta, hogy meg is undorodott úgymond a saját nemétől, mert sokszor erőszakos volt a másik lány, és belement olyan dolgokba is, ami neki sok volt, de nem akarta megbántani a barátnőjét.

máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3-as te aztán jó választ adtál erre a kérdésre, köszönöm szépen! :)

Megy is a pozitív értékelés

máj. 27. 00:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mi kipróbáltuk a haverommal. Először csak beszélgettünk róla, majd valamelyikünk feldobta, hogy nem próbáljuk ki? Úgysem tudja meg senki. Nem bántuk meg, valóban jó volt. F.
máj. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: és le tudnád írni, hogy mit csináltatok kb?
máj. 27. 05:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont az ilyesmi miatt nem akarom kiprobalni senkivel, mert mivan ha olyat akar amit en nem es akkor csak kellemetlenul erezzuk magunkat, akkor inkabb ne legyen semmi
máj. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5.vagyok.Kielégítettük egymást kézzel,majd szájjal.
máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!