Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A track17 - nek mi a telefonsz...

A track17 - nek mi a telefonszámát?

Figyelt kérdés
Mindenhol keresem de nem találom. Azt írja a csomag szállítva volt 23.-án de semmi sincs itt. De egyszerűen nem érem el őket

máj. 27. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A track17 csak feldolgozza a kapott adatokat és egy idővonalra teszi. Azt a futárszolgálatot kellene inkább felkeresni, aki a megbízást teljesítette. Az ő rendszerében valószínűleg több és frissebb a rendelkezésre álló nyomkövetés, mint amit lejelent az oldalnak.
máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Hát külföldről rendeltem cipőt ugye ki is fizettem de fogalmam sincs milyen futárral fog jönni
máj. 27. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Standard postai csomagként a Magyar Posta szokott szállítani, az ő oldalukon is van nyomkövető. Esetleg a nyomkövetési szám felépítéséből visszakereshető a futár, mert sokszor más betű-szám kombinációt generál a GLS, mint a DHL, mást a holland és magyar posta (ez csak egy példa). Ha oda beilleszted és felismeri, akkor náluk van.

A külföldi oldalakról ruha és cipő rendelés elég kockázatos. Ezernyi hamisítvány oldal van, ahonnan lehet semmit nem fogsz kapni, és sok kínai csaló azt is beveti, hogy egy hamis (másét, vagy nem létező) nyomkövetési számot ad neked. Ha féláron vagy alatta rendeltél márkás, drága cipőt egy impresszum nélküli weblapról (aminek a nevében benne volt a márka neve + magyarország vagy hungary), ott már van miért izgulni.

máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A csomagom sajnos nem érkezett meg. :(
jún. 14. 03:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Stevemaddenhungary oldalrol rendeltem szoval valoszinu hogy atvertek :(
jún. 14. 03:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan átverés az oldal, ennek több jele is van. Ha eddig nem ismerted fel ezeket és a féláron árult termék sem volt gyanús, akkor itt meg tudsz nézni 1-2 hasonló példát amiben fel van sorolva mire kell figyelni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


Nem fogsz semmit kapni egy ilyen oldalról.

jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!