Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hülyeségeket csináltál...

Milyen hülyeségeket csináltál gyermekkorodban?

Figyelt kérdés
Pl.:Becsöngeti más házába és elfutni, ilyen hülyeségekre gondoltam.
2010. nov. 1. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesómmal és uncsitesómmal egyszer télen azzal szórakoztunk, hogy ki találja el hógolyóval az úton elhaladó kocsikat... egyikőnk eltalált egyet és lefékezett a kocsi mi meg elfutottunk a házunk mögé... utána becsöngetett a pasas és apánktól kaptunk.. még ó hogy nem tettünk semmit tönkre a kocsin. .. :D
2010. nov. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kis üvegeket tettünk keresztbe az úton, a vonatsínt végigraktuk kövekkel, gyümölcsöt loptunk. :XP
2010. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Brutál jöhet? Na, egy kivételével egy légy összes lábát kitépdestem, aztán figyeltem, mit csinál. Elrepült...
2010. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Drótot dugtam a konnektorba. Alig bírtam elengedni
2010. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit mondok, komoly.

Öngyújtót dobtam a cserépkályhába.

2010. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:04 --> ez téll brutál... :|

a cserépkályhásnak üzenem, hogy én meg tűzre dobtam spray-s flakont. (:

2010. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lelocsoltuk vízzel (inkább nyakon öntöttük) egy kisiskolás csoportot a 2. emelti erkélyünkből, a járda felett pont az erkély volt :D

Meg azt aki pont végighaladt ott :S

Ja és földet is dobáltunk onnan, ki tud messzebbre dobni, kb 50 méterre volt egy pad, kis társaság háttal nekünk ült, véletlen fejbetaláltam egy csajt. De még rengeteg erkélyes sztori volt.

Becsöngetés és aztán elfutás is volt nálunk, és még elég sok minden :))

2010. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Engem kiskoromban az foglalkoztatott, hogy amikor elfogtam egy csigát mért nem lehet megfogni a szemét, azonnal visszahúzta. Pont ezt akartam megmutatni a nővéremnek, amikor sikerült elkapnom a szemét és leszakadt...
2010. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer elkaptam egy gyíkot, ami ledobta a farkát és azt hittem hogy én téptem le neki, ezért visszakötöztem hogy meggyógyuljon és elengedtem boldogan
2010. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bosszút álltam a szomszédon, mivel a nekik címzett üres borítékaikat mindig az udvarunkban találtam. Az egyikbe bele tettem egy kutyakaki darabot és bedobtam a postaládájukba :)
2010. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!