Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozik valaki Székesfehérvá...

Tikana kérdése:

Unatkozik valaki Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Én most fogok leköltözni az ismeretlenbe. Nem szeretnék unatkozni. Viszonylag nyitott vagyok (kutyád sétáltatása, színház, sport, fogyókúra,...) Írjatok :-)
2010. nov. 2. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leirtál mindre van lehetőséged!

Nem vagyok fehérvári, de sokan járok arra...(vásárolni,szórakozni)

Van többfele is park(kutyasétáltatás)

Alba Plaza megfelel a vásárlásra. Sok kozmetikai szalon van. Vannak edzőtermek is!(Bregyó)

Mozi a Plázában és szinház is van:)

én szeretem Fehérvárat!

2010. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ő most találkozni akar valakivel ott :D:D:D legalábbis azt vettem le (a polcról)

Hát figyelj átérzem a helyzeted, én is magányos vagyok itt a Holdon, egyedül Lajka kutyával tudok itt közösülni, jó jó persze ez is jó, de nem ártana más is :S

2010. nov. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem szexpartnert keresek . Csak barátokat, hogy ne unjam magam halálra tök egyedül.
2010. nov. 4. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
fehérváron mindig megy az élet!! fehérvári vagyok. attól függ: belvárosba akarsz költözni vagy a külvárosokba (öreghegy feketehegy). öreghegyi vagyok,, és feketehegyet nem ajánlanám, mert tele van cigányokkal, jó nem ugy hogy mindig látsz egy bandát, hanem ha jól tudom van ott nekik egy cigány negyed. jo el van különítve, de azért nekem jobb érzés olyan környéken lakni ahol nincsenek. és pl öreghegyen egyel sem találkoztam eddig, de még ugy se hogy csak arra sétált volna. és örehegyen kb kéthavonta van dumaszínház, majdnem mindig lemegyek oda. de persze a belváros is jó: pláza, ott a cinema city, akkor most nyílt az uj burger king, színház, halesz park ott nincs olyan hogy ne lenne ember, öreghegyen: aranybulla, bánya tó, bory vár, van pár étterem, kedvencem a bölénytanya, de belvárosban a robin hood étterem is jo, amíg vársz a kajára íjászkodhatsz egyet, akkor ott a belvárosi uszoda, ott a tóvárosi sulinál a tó (nem tudom hogy van-e külön neve) van egykét tanösvény, huhh most így több nem jut eszembe, de nyugi jól el leszel, könyű it barátokat találni.
2010. nov. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Háát, én Székesfehérváron éltem, 20 évig. Szerencsére elköltöztem Bp.-re. viszonylag sokszor megyek le, de dög unalom számomra. Pesthez képest kihalt, nincs benne élet. Bár, ha Karakószörcsökről költözöl, tuti pezsegni fogsz :-)

(a kérdésedben mondjuk leköltözés szerepel-honnan? nagyváros akkor, gondolom)

2010. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok és az uszoda környékére költözöm (tóra néző panorámával).

Köszi a tanácsokat a helyekkel kapcsolatban, tutira felkeresem őket. Az ijászkodós étterem gondolata nagyon bejön (pedig nő vagyok)...

2010. nov. 4. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!