Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges az, hogy egy...

Hogy lehetséges az, hogy egy olyan drogtól (ami valójában gyorsitó) az ember elég komolyan hallucinált? Részl. Lent->

Figyelt kérdés

Eddig egyszer sem okozott hallucinációt, végezte a dolgát, amire valójában való, gyorsit.Az ilyen nappal töltött nap után ú.m.: másnapos" az ember,érzi, hogy pihennie kell, kicsit furcsán irányithatatlanná válik saját maga számára.Nem aludtam előtte levő éjszaka, másnap pedig rá mégegy adag.És egykis idő leteltével komoly hallucinációkat okozott számomra.Nem csak fless volt, hogy egy ott lévő dologból kiformáltam egy figurát, hanem olyan dolgokat is láttam, aminek oda semmi köze nem volt pl: este a semmiben azt láttam, hogy hátul emberek futkároznak zseblámpával.Vagy láttam párszor előttünk elhaladó fekete kapucnis embereket, akik félúton eltűntek.Vagy haverommal dumálunk, erre teljesen más képet vetitett az agyam magam elé.Csak egy példaként szemlélve:

Beszélgetsz haveroddal, éppen ültök , te pedig azt látnád, hogy ki száll az autóból és megkérdeznéd, hogy hová mész? Aztán hirtelen a valóságos képet látnád magad előtt és haverod bután nézne, hogy végig ült és nem szállt ki a kocsiból. Elég ilyesztő volt.Szóval ezt én gombától várom, nem pedig gyorsitótól.Ezért sem értem :D gomba nélkül gombáztam :D


2010. nov. 3. 14:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom porba mennyire lehetséges belekeverni hallucinogén anyagot.Maximum ha létezne olyan hallucinogén, ami por formájában is előállitható.De ilyenről nem tudok.
2010. nov. 3. 14:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg folyékony formában létezik ilyen anyag, de a por, meg a folyékony nem tudom hogy illik össze.
2010. nov. 3. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan a speed-ről beszélsz? Nem hat mindenkire egyformán a drog. Sőt, egyénileg sem hat mindig ugyanúgy. Függ sok dologtól. Ráadásul ha többször szívsz egymás után, akkor is máshogy hathat. De ahelyett,hogy ennyire nagyfiúnak érzed magad a drogtól, szokj le róla sürgősen, mert én neurológián dolgozok, előtte meg pszichiátrián dolgoztam,mint nővér. Pszichiátrián volt betegem, (kb 20 éves) aki véglegesen szétment agyilag, élete végéig kezelésre szorul,a drog miatt. Neurológián pedig egy 23 éves srácot tett tönkre a cucc..túl sokat szívott, mindenféle cuccot,speedet is. Folyamatosan szívódik fel az agya, nem lehet leállítani. 23 évesen a barátnője eteti,pelenkázza, fürdeti,és soha nem fog lábra állni. Nos, ezek viszonylag ritka esetek, de ha nem akarsz ilyen jövőt, szerintem jobb,ha leállsz.
2010. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
közben rájöttem, hogy van por formájában lévő hallucinogén anyag is, de kitudja.
2010. nov. 3. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!