Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S Mi van a fülem mögött?

S. O. S Mi van a fülem mögött?

Figyelt kérdés
a bal fülem mögötti csont be van dagadva, és nem tudom miért.
2010. nov. 3. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kispolc :D:D:D
2010. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szellem
2010. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert az szeretem.
2010. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Nekem már évek óta be van dagadva, nem tudom pontosan hogy miért. Egyszer beütöttem még régen, 98%-ban biztos vagyok hogy amiatt. Azt nem tudom hogy miért nem múlik el. De recseg is a fülem (mindkettő) szintén évek óta, amire az orvos azt mondta hogy azért mert nem szelel rendesen az orrom. (Eleinte allergiával kezeltek, aztán amikor akkor sem ment át tökéletesen a levegő az orrlyukamon akkor kiderült hogy orrsövény ferdülésem van (küzdősporton kaptam pár ütést és azok miatt), szóval műtétet javasoltak de a csontnövekedés miatt azt tanácsolták hogy majd csak később térjünk rá vissza, mert még 20 év alatt voltam.) Menj el orvoshoz, járj utána neten, tanulj biológiát, ne vigyed túlzásba, kezeld fenntartással az öndiagnosztikádat! Jobbulást, ha még aktuális!
2013. máj. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!