Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nyelvpiercing behelyezése...

A nyelvpiercing behelyezése fáááááj?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért kell nyelvpiercing? Szerintem hülyeség ez az egész modern divat.
2010. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó érzés
2010. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
meg ha így kérdezed hogy "fáááááj" akkor te biztos valami kényesizéke lehetsz szal igen és akár el is fertőződhet a lyuk és akkor lerohad a nyelved, nem szeretnélek elrettenteni de ez tény.
2010. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, miközben csinálják orgazmusod van folyamatosan!
2010. nov. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
háát annyi érzéstelenítőt rányomnak a nyelvedre meg a nyelved alá hogy nemis érzed magát a szúrást..... viszont mikor kimegy az érzéstelenítő hatása kb 1-2 óra mulva..... akkor nem egy leányálom.... kb 2 napig tart a fájdalom utánna fokozatosan elmúlik :)
2010. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engem is érdekelt mielőtt berakattam, miért ne kérdezhetné meg.. 17 éves voltam akkor. Szóval: raknak rá érzéstelenítőt, kissé kellemetlen lesz, de nem fáj, túl leszel rajta és tök fura lesz majd :) amig a piercingesnél nem vagy, ne gondolj rá.. :) Az első 1 hét volt nekem fura, de könnyen hozzászokik az ember...
2011. dec. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
leérzésteleitik, meg se érzed, pedig nekem idegszálat is átszúrt. csak a sok vértől ilyedtem meg. ez jászberénybe volt 2006ban
2012. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!