Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki ezen az oldalon regisztrál...

Aki ezen az oldalon regisztrálta magát és feltesz egy kérdést, miért nem tudja azt nyelvtanilag helyesen leírni?

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesít ez a dolog? Mert szerintem nagyon elszomorító dolog ez... A legfurább az, hogy ha valamit véletlenül elgépelsz, vagy nem tudod, hogy hogyan kell helyesen leírni, akkor piros aláhúzással jelezve van, hogy az helytelen. Ennyire buták manapság az emberek, mikor szinte minden ott van a szemük előtt, és még gondolkozni sem kell rajta.
2010. nov. 4. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legtöbben akik ilyen hibát vétenek tudják, hogy kell rendesen leírni csak lusták. Egyszerűbb helytelenül begépelni mint mindenre odafigyelni, és ez nem zavarja Őket.
2010. nov. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Neménvagyokaz ***** válasza:
Engem már nem nagyon zavar. Már jó ideje rádöbbentem, hogy az emberek nagy része mennyire tudatlan és ostoba. Másrészt aki kapkod az hibát ejt, márpedig aki kérdést ír ki az gyorsan ír, hogy minél hamarabb választ kapjon rá.
2010. nov. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen piros aláhúzás? Nekem olyan nincs. Egyébként címekben (vagyis a kérdésekben) engem is zavar, de hoszabb szövegben már fel sem tűnnek a kisebb hibák, immunis rá már a szemem.
2010. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na tessék: hosszabb. :D:D
2010. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

01:12-nek

Arról a piros aláhúzásról beszélek, ami szinte már minden programban jelen van, pl. az Office program is aláhúz mindent, ami helytelen, vagy pirossal, vagy zölddel. Szóval nem tudom neked miért nincs ilyen...

2010. nov. 4. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!