Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondja ezeket? Mit...

Miért mondja ezeket? Mit jelenthetek neki?

Figyelt kérdés

100%-ban megbizik bennem de tényleg mindent elmond nekem!Ti kinek mondtok el mindent és a fiuknál mit jelent(mindjárt felsorolom)ha ilyeneket mondd egy lánynak??-nagyon jól érzem veled magam-Egy héten legalább egy éjszakát átbeszélgetnek-eltelt egy ilyen éjszaka és mondta ahogy elváltunk egymástól sokat gondolkodott rólam-hiányzok neki-én lennék neki a tökéletes-munka után egyből velem akar lenni a barátait is mellőzi ezeken az estéken-hiába kell másnap dolgoznia velem van reggelig, nem is alszik inkább..Szerintetek táplál irántam mélyebb érzelmeket is???Nem lehetünk együtt mert nem illünk össze(magasabb vagyok)..de mégis..

19/N


2010. nov. 4. 23:11
 1/4 anonim válasza:
Biztosan érez valamit,sőt szerintem nagyon szerethet téged!Gondolj bele...Éjszakákat veled van,pedig valószínű,hogy fáradt!Különben meg nem számít,hogy magasabb vagy,hisz rengeteg ilyen pár van.Csak az számít,hogy Te jól érezd magad és boldog legyél vele!Történt más is köztetek?
2010. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régen egy 3 éve kb a legjobb barátok voltunk onnan van ez a bizalom ennyi év után is mert ő elköltözött!Régen történt más is ezért lett számomra mindennek vége..ha mondhatom igy...most nem azért találkozik velem mert ő szexet akar..meg is mondta hogy nem azért hiv hogy találkozzunk hogy bármi történjen is itt a szexre gondolok!Nem tudom mi lesz..lehet jobb lenne ha nem találkoznánk igy hogy mi éjszakákat átbeszélgetünk mert akkor is nagyon fura ahogy viselkedik miközben beszélgetünk nyúl a kezemért fogja és ugy beszélgetünk...annyira más lett..figyelmes gondoskodó mindenért elnézést kér..nem tudom mit tegyek..ha hív akkor mondjam hogy nem érek rá..
2010. nov. 4. 23:52
 3/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle és,ha Te nem viszonzod az érzelmeit,akkor mond el neki!
2010. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,lehet megfogadom!
2010. nov. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!