Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért megy el a viváról ben?

Miért megy el a viváról ben?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem hosszabbították meg a szerződését(kirúgták) :( pedig én szerettem. :D
2010. nov. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és azt nem tudni h miért rúgták ki?
2010. nov. 5. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ő helyére jön az új műsorvezető.
2010. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudni,csak lejárt a szerződés és nem hosszabbították meg,de nem hinném,hogy az új műsorvezető az ő helyére jön,mert amikor még úgy volt,hogy 50-50 % hogy Ben elmegy,már akkor is lett volna egy új VJ és valamikor az Interaktívban hallottam,hogy arról beszéltem h nem tudják még h elmegy-e és ezért azt sem tudják h 1 vagy 2 új VJ lesz(de csak 1 lett)

Bocsi,kicsit hosszú lett! :)

2010. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ott voltam a Viva háznál aznap, abban az órában abban a percben, amikor kirúgták és vártuk Ben-t, hogy kijöjjön.. már mindenki ki jött csak ő nem és kérdezgettünk az embereket h nem e tudják és az egyik nőci azt mondta h neméri meg rá várni mert egy idióta :S:S:S nagyon meglepődtünk... :S... és akkor láttok a Fészen (mobilról) hogy kirúgták.. Ben írt egy síró fejet meg h vége.. ha jól tudom :)))


(Am meg a fő ok télleg az volt h lejárt a szerződése, de ha jól tudom, akkor a beszólása miatt is..:S pedig viccesek voltak valljuk be :P )

2010. nov. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!