Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon sok DVD-m van és...

Nagyon sok DVD-m van és vmilyen rendszerezést akarok csinálni (pl képpel ellátni)?!

Figyelt kérdés
milyen tokot vagy milyen dvd tartót tudok venni hogy ne keverjem őket össze mert már nem tudom a sok között hogy melyik film melyik.... 100 dvd-m van kb mit tudnék csinálni ?? milyen rendszerezést tudtok nekem ajánlani ?
2010. nov. 5. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán rá kéne írni egy alkoholos filccel a lemezre, hogy mi van rajta, nem? P:
2010. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én ráírom, hogy mi van rajta... ez csak nekem természetes? Aztán berakom egy ilyen tokba:

[link]

2010. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én már sok DVD tokot megszüntetem,és vettem azt a nagy cipzáras CD tartókat és ABC sorrendbe raktam őket.Az AVI-s filmek meg borítékban vannak,a címek rányomtatva.
2010. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jó az természetes a ráírtam a címeket... (azt hittem ez egyértelmű)

de több száz filmem van és még egyfolytába töltök és már most van olyan amiről azt se tudom melyik film az :S

egyépként köszi a válaszokat :)

2010. nov. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!