Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leonídász miért ilyen izmos?

Leonídász miért ilyen izmos?

Figyelt kérdés
Leonídász miért ilyen izmos a filmben úgy tudom akkor még nem létezett Golden's edzőterem :) .
2010. nov. 5. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem izmos, egyébként akkoriban (Gyűrűk Ura gondolom) is próbálták jó erőben tartani magukat. Az íjászkodással a felső tested egyébként is megerősödik.
2010. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A spártai királyok fiát is jól megedzették, bár nem úgy nevelték, mint a többi polgárt.
2010. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

no de bszki a spártai király fiának nem lesz 50 fekvőtől ilyen teste szerintem hihetőbb lenne a történet ha nem lenne

minden csávó kigyurva

2010. nov. 5. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
én össze kevertem legolásszal :D:D
2010. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Öreg, a 300-ban eleve milyen mutáns g*cik vannak, és akkor már ne is beszéljünk a kb 5 l művérről ami 1 emberből fröccsen ki... Ez a film már az elején teljesen elveszti a realitását, és ha már így állunk, akkor szerintem nem gáz, hogy nem véznák, hanem kigyúrt állatok fürdenek a vérben :D
2010. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a csavo a kemény aki elárulta őket azon látszik az izom
2010. nov. 5. 22:03
 7/8 Tyler913 válasza:

Nyilvan a filmbeli megvalositas tulzas egy kicsit.Mondjuk,aki a mutansokat meg ilyesmit roja fel a 300-nak,annak uzenem,hogy ez egy kepregenyfilm,csak az alapotletet vette a valos tortenelmi esemenybol.

Egyebkent az edzes,"gyuras" nem XX. szazadi talalmany,mar az okorban sem voltak hulyek az emberek,lehet hogy nautilus gepeik nem voltak,de szabad sulyaik biztosan,emellett sajat sullyal edzettek rengeteget,tornaztak,birkoztak,nyilaztak.Mivel etel nem jutott sok,persze nem tudtak 120 kilosra noni,inkabb szikar,de szalkas harcosok lehettek.Nezz meg pl. egy tornaszt,az o kulseje jo kiindulopont.

Egyebkent ha jol tudom,a 300-ra is crossfit edzestervvel keszitettek fel a szineszeket,ami nagyreszt sajat sullyal vegrehajtott ill. szabad sulyos gyakorlatokra epit,tehat elvileg a taplalekkiegeszitoket leszamitva megvalosithato lett volna az okorban is.

2011. febr. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Eleve Frank Miller képregényt adaptáltak , ami szintén ilyen véres, akár a Sin City
2011. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!