Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Spuri: ha ki ment belőlem...

Spuri: ha ki ment belőlem mennyire durva az elvonás? Tényleg akkora mumus amekkorának írják?

Figyelt kérdés
Tanulás miatt fogom beszedni. (Erről nem akarok vitát nyitni, így lesz és kész.) Kérdésem lényege az volna, hogy amint kiürült a cucc. Vissza pótoltam a vizet, vitamint kaját stb. A pszichikai része tényleg annyira durva? Jó körülmények között élek, szerető családdal, barátokkal, boldog párkapcsolattal nem vagyok neurotikus vagy depreszív. Tehát semmi plusz dolog nincs ami be tehetne. Viszont soha nem dorogztam még(érsd: a legdurvább az alkohol volt). A vérnyomásom alacsony(90 körül van általában), kiürülés után le eshet annyira, hogy veszélyes lenne?
2010. nov. 5. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nem mumus annyira!XDmivel először próbálod csak keveset szívj fel mert ha sokat szívsz az árthat.DE sztem ne csináld.de nem vitázok a te életed.a probléma ha egyszer kipróbálod utána nincs megállás.tetszeni fog és sajnos ujra meg ujra megteszed majd.Ezt tapasztalatból mondom!:s
2010. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha kiment akkor már nem, de amíg megy ki az felér egy kínvallatással. nagyon depresszív.
2010. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meddig tart ez az állapot? 24 óra? Több, kevesebb? Ha azt kibírtam, helyre állok a régi rendre?
2010. nov. 5. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kb 4-5 óránát tart.de az függ attól is hogy mennyire van szennyezve!
2010. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi van utána? Van itt olyan aki csak "1*" próbálta? Értem ez alatt azt , hogy nem függője nem csinálja heti/napi rendszerességgel.
2010. nov. 6. 00:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kb. 3 vagy 4-szer próbáltam életemben, nem nagy cucc és marhára nem érzek rá késztetést, hogy csináljam.

Egyik ismerősöm is tanult régen spurival, ő se csinálta azóta.

2010. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igyál 4 hellt, vagy red bullt. én 20 tételt az egyik legnehezebb vizsgatárgyból megtanultam így 10 óra alatt, másnap ötösre megírtam. olcsóbb, és sokkal tisztább biznisz. ja és ezt úgy mondom, hogy én is próbáltam már sok dolgot, de így is értelmetlennek tartom. persze rajtad áll.
2010. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!