Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem éreztem a torokfájás...

Miért nem éreztem a torokfájást miközben dohányoztam? Van benne helyi érzéstelenítő vagy csak elvonás miatt?

Figyelt kérdés
Már kb 6 napnál tartok amióta nem gyújtottam rá és ahogy abbahagytam iszonyat elkezdett fájni a torkom és a fogam (az má smiatt de azt is csak akkor vettem észre), már kezd enyhülni. Tudom hogy a torokfájás a dohányzás miatt volt, 5 éve dohányoztam (napi 1 doboz aztán elkezdtem fokozatosan csökkenteni az adagomat) De vajon miért nem éreztem fájást amíg dohányoztam?
2011. ápr. 12. 23:29
 1/2 Keeper ***** válasza:

Én is pont ugyanígy voltam pár hete. Ami azt illeti, amikor torokgyulladásom volt, akkor is enyhítette 1 szál cigi.

Szerintem azért van, mert kevésbé lazulsz el, valamint több vér kerül mindenhova, a dohányzás beszüntetése okán, így jobban kijön mindenféle probléma. Meg hát valljuk be, a toroknak sem tesz a legjobbat a dohányzás, és lehet hogy az utóhatása. Emiatt nem aggódnék. Én egy hónapja nem dohányzok, és csak 1 hétig éreztem ilyesmit az abbahagyása után.

2011. ápr. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na majdnem letelt az egy hét de még mindig fáj , de néha mintha enyhülne. legalább a fogam nem fáj már.
2011. ápr. 14. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!