Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ausztria vagy Németország?

Ausztria vagy Németország?

Figyelt kérdés
hol kedvesebbek/jobb fejek az emberek, hol van több lehetőség, hol lehet jobban megélni, stb.?
2010. nov. 7. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
mindkettő jó, Németo jobb.
2010. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

én egyik országba se mennék...

nem szeretem a Németeket!

Én inkább Olaszba vagy Spanyolba mennék esetleg Anglia!

2010. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
oké, de bocsi akkor minek írsz? (:
2010. nov. 7. 10:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő nagyon élhető ország, konkrétan Bécset nagyon ajánlom, vagy valamilyen északnémet kisvárost.

Ha van kisgyerek, akkor inkább Németországot ajánlom, ha karriert akarsz építeni arra jobb Ausztria. De Németo. több munkalehetőséged lehet. Észak-Rajna Vesztfália elég gazdag, de rengeteg a bevándoló, de óriási karriert lehet befutni. Ha egy kis nyugalmat akarsz, akkor Berlint is ajánlom, bátran mondom, a világ legélhetőbb városa.


Az pedig, hogy a német emberek nem kedvesek, egy óriási nagy tévhit az emberekben.

2010. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát, szeretnék karriert befutni... :D
2010. nov. 7. 10:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát Németországban biztos nagyon jól lehet élni, de Ausztria sem utolsó! Ausztria azért is jobb mert közel van Magyarországhoz, és azért nem kerül annyiba kimenni oda mint pl.:Berlinbe
2010. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy azt mondják hogy a Németek vendégszerető emberek, de szerintem ez hülyeség, mert minden országban van bunkó ember/emberek ezt nem lehet elkerülni! Ha azt mondom hogy "Német" arról te nem állapíthatod meg hogy kedves-e vagy nem! De ha azt mondom hogy pl.: valamilyen Paul, és ismered akkor már tudsz róla véleményt kialakítani. De csak akkor ha ismered!
2010. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
AUSZTRIA !!! Ausztriäban sokkal jobb a gazdasäg mint Nemetorszägban (Ausztriäban elek) es tenyleg közel van kishazänkoz :)
2011. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Németország
2011. júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!