Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németország vagy Ausztria?

Németország vagy Ausztria?

Figyelt kérdés
A párom régi álma Németországba költözni, mert hogy ott milyen jó is az élet.... ez igaz? Ausztria sokkal rosszabb? Adnátok érveket, amivel esetleg meg lehet győzni, hogy inkább válassza Ausztriát? Ott is beszélhet németül, és lényegesen közelebb lenne hozzám...
2011. júl. 24. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki is félreértené, lebeszélni eszemben sincs, tudom, hogy különben egész életemben hallgathatnám, hogy mert én nem hagytam....egyszerűen csak azt szeretném, ha közelebb lenne hozzám...nem azt kérem, hogy Magyarországra költözzön...
2011. júl. 24. 21:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegyük tisztába a dolgokat! Jobb az élet mindkét általad említett országban, de nincs kolbászból a kerítés, viszont ha normális munkát találtok, akkor nagyságrendekkel jobban lehet élni, mint Magyarországon. Én éltem Ausztriában is, jelenleg Németországban élek, azt kell mondjam hogy minden tekintetben Németország nekem jobban bejön. A fizetés mindkét országban nagyon jó, az árak talán 10%-kal drágábbak, mint otthon, viszont a fizetés kb. 3-5 szörös. Ami drágább az otthoninál az a lakhatás és a szolgáltatások(fogorvos, fodrász, stb)
2011. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dojcslánd :)
2011. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:( Ausztria nem jobb semmiben? A fizetés kb ugyanolyan mindkét helyen?

Amúgy köszönöm amiket eddig írtatok!

2011. júl. 24. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!