Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Uj suliba kerultem de nem...

Uj suliba kerultem de nem fogadtak be mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Elsosorban szeretnem azt elmondani uj iskolaba kerultem mivel most kezdtem a 9-edik osztalyt de nem fogadtak be...Talan azert mert en meg uj vagyok es nem jarok el veluk cigizni meg alchoholt fogyasztani..tovabba fontos tudni valo hogy en autobusszal jarok be a varosba es nem tehetem meg hogy tekeregjek mert ha vege a sulinak kell siessek az allomasra....mindenesetre engem mindenert szidnak..ha oran megszolalok akkor azt mondjak halgassak el...nem tudom miert van ez...allitolag buszke vagyok es dicsekszek...(a jegyeim azert tenyleg eleg jok) pedig nem is vagyok nagykepu...mindig beleszolnak a dolgaimba es ha megszolitok szunetbe egy tanart akkor azt mondjak nyalizok....ertelmetlen...am egy idelyig ugy gondoltam jobb ha visszavagok nekik de csak rosszabodott a helyzet...szerintetek mit tegyek? 4 evet igy kibirni szinte kesz mamor:(
2010. nov. 7. 09:44
 1/1 haggyámán ***** válasza:

Legyen egy kis önbizalmad és önbecslésed. Biztos van még az osztályban hozzád hasonló gyerekek. És, ha az osztályod nem akar veled barátkozni, akkor barátkozz az évfolyamból, vagy akár az idősebbekkel. Az meg nem gond, ha nem iszol, cigizel, ez sokak számára egy marha nagy jó pont.

Viszont ezt a buszos okot furcsállom. Nem tudom, milyen gyakran megy visszafele buszod, de én is 4 évig jártam be busszal a fővárosba, mégis jutott mindig időm az osztálytársaimra járkálni a városban, pedig nem volt rövid az az út (1 óra, csak fel).

2010. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!