Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Skinhead fiú tetszik viszont...

Skinhead fiú tetszik viszont a barátnőm roma származású (kiskorába örökbe fogadták). Szerintetek esélytelen hogy össze álljon velem?

Figyelt kérdés

Össze vagyok zavarodva és már minden bajom van,kérlek segítsetek...

Szóval már pár hónapja tetszik egy skinhead srác,eddig pár szót beszélgettünk de nagyon bejön. De itt jön a probléma. A legjobb barátnőm cigány,akit kiskorába örökbe fogadtak, magyar szülők nevelik és teljesen normális lány lett belőle. Nagyon szeretem őt és sülve-főve együtt vagyunk és attól tartok ha meglát ez a srác a barátnőmmel,egyből le fog írni hogy én cigányokkal barátkozok....

Szeretem a barátnőmet viszont a fiúért is nagyon oda vagyok,és rettegek attól hogy csak ezért nem kellenék neki.

Szerintetek mit csináljak? :(

17/L


2011. okt. 7. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
felejtsd el a fiút nekik minden cigány egyre megy.
2011. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Mindent elmond rólad, hogy egy skinhead fiú tetszik neked. Jobb lesz a barátnődned, ha megszabadul tőled.
2011. okt. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem hagyd békén a barátnődet, felületes és buta lány vagy, nyugodtan állj össze a fickóval.
2011. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
És arra nem gondolsz, hogy a barátnőd mit szólna, ha egy skinheaddel járnál?
2011. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a barátnőm nincs tisztába vele hogy cigány,szülei nem mondták el neki hogy örökbe fogadták. Én is csak véletlenül tudtam meg a dolgot.
2011. okt. 7. 17:36
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
látszik a barátnődön, hogy cigány?
2011. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ja, akkor a barátnőd teljesen hülye. Akkor nincs is gond. Valószínűleg az sem tűnik fel neki, hogy skinhead a barátod.
2011. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Ne mond el senkinek, szimplán kreol és kész. Amúgy meg, nem tudhatod, lehet hogy a srác is úgy gondolja, hogy azért léteznek normális cigányok, elvétve, csak meg kellene ismernie.
2011. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Drága,hát akkor ilyen egyszerű a válasz :D

, ha a barátnőd nem tudja,hogy cigány(és azt sem,hogy örökbe fogadták) és nem is látszik rajta mert rendesen nevelték és még kinézetre sem tűnik annak akkor a barátod sem fogja tudni és mindenki élhet boldogan,még ők is jóban simán lehetnek egymással.Egyszerűen ne kösd az orrára egyikőjüknek sem.Amúgy meg vannak nyitottabb skinhead-ek de ha attól félsz,hogy kitudódik a barátnőd származása vagy csak egyszerűen nem akarsz titkolózni,akkor inkább derítsd ki előbb,hogy mennyire is az ez az ominózus srác.

2011. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
56%
Ha a srác "divat-skinhead" akkor majd kinövi, de még nagyon gyerekes (egy gyerekkel meg miért járnál?). Ha a srác igazi skinhead, akkor meg lehet, hogy veszélyes (vagy valami lelki traumája van... lelki traumás embert meg nem jó a hátunkra venni).
2011. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!