Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc idézeted?

*Hófehérke* kérdése:

Mi a kedvenc idézeted?

Figyelt kérdés
( vagy ha ismersz elvontabbakat, akkor nagyon szépen megköszönném, a leírásukat:))
2010. nov. 7. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
"A múltad ne határozza meg, ki vagy, de legyen része abban, akivé válni akarsz!" - ez a mottóm egyébként:)
2010. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom idézet-e vagy nem vagy mondás igazából nem érdekel:

"Ami nem öl meg az erősít"

2010. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Tudom, hogy nem jegyzik azt az értéket, amit én kiragadtam az életből, de nekem érték volt. Én ezzel mértem. Nekem alumínium bögre jutott, nem érdekes, de belemerítettem. A sűrűjébe. Kész."
2010. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Amit a szem nem lát, a szív azt is érzi."


"A végtelenhez mérve szinte nem is létezünk,

a csillagévek óráin egy perc az életünk,

Az ember önmagában semmit sem ér,

ha nincsen barátod elvisz a szél..."


Ez a kettő a kedvencem...de van még nagyon sok amit szeretek.

2010. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia, nekem több is van: "A szerelem egyfülű kosár-olyan nehéz,hogy csak ketten bírnák könnyen-, de csak egy füle van: hol az egyik cipeli, hol a másik."-Karinthy F.

"Célozd meg a Holdat!Még ha elhibázod is a csillagok közt landolsz!"-Les Brown

"Ha tudnád, hogy hamarosan meghalsz és csak egyet telefonálhatnál, kit hívnál fel és mit mondanál neki?... És most mire vársz?...."- S.Levin

" A barátok olyanok mint a csillagok. Nem mindig látod őket, de tudod, hogy vannak."-ism.

"Ne aggódj, ha fellegvárakat építettél.Ott vannak a helyükön.Most rakd alájuk az alapokat."-H.D.Thoreau

"Nem az az erős, aki nem esik el, hanem az, aki mindig fel tud állni."-N.Machiavelli

"Ma még mosoly, holnap könnyek, ma még nehéz, holnap könnyebb, nézz az égre, legszebb fényre, láss egy álmot, harcolj érte!"-ism.

"A gyermek feje nem edény, amit meg kell tölteni, hanem fáklya,amit lángra kel lobbantani."-Galilei

"Az emberek életéből csak az nő ki, aminek magját a múltban valahol elvetették."-Szepes M.

" A szeretet ruhájának szegélye van, és ez leér a földre. Felsöpri a szemetet az utakról és a sikátorokból. Megteheti, és meg is kell tennie."-Teréz anya

"Segíteni az tud, aki szeret.Nem baj, ha állig béna-akkor a szívével segít."-Hajdu Judit

2010. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Elbújt a nap, most világít a lámpa, elmehet az ég a jó büdös pi**ába"
2010. nov. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Inkább nem mondom mert csúnya"- se értelme se jelentése XD
2010. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ha egy szemgolyó van az asztalon, zombi jött be az ablakon"
2010. nov. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"A pokol a másik ember."
2010. nov. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!