Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ékezetek nélkül írni menő?

Ékezetek nélkül írni menő?

Figyelt kérdés
Csomó ismerősöm, meg ismerőseik facebookon állandóan ékezet nélkül kommentelnek mident. Vajon miért cisnálhatják, szerintem nagyon gáz.
2010. nov. 8. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nagyon gáz sztem

max ha nincs ékezetes billentyűzete akkor elfogadom, 1ébként meg nagyon nem menő

2010. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Utálom! Alig bírom kiolvasni! Meg amikor ÍgY íRnAk. Most ez miért jó? Nem tudom, hogy menő-e, de van olyan, aki azért csinálja, mert nem tud helyesen írni és így mások nem tudják meg, hogy sík hülye.
2010. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én hosszú ö-t meg ü-t soha nem írok. Gáz mi ?:D
2010. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ű-t és ő-t írni pontosan annyiba kerül, mint rövidet.
2010. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van aki külföldön élő magyar, és nincs magyar billentyűzete. De aki szándékosan, csinálja annak kettétörném a billentyűzetét.
2010. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szexiboj ***** válasza:
Vagy lusták, vagy olyan billentyűzetük van, amin nincs ékezet, vagy olyan volt és így szokták meg.... :)
2010. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én ismerőseim szándékosan. Magyarok, magyar billentyűzetük van, de mégis.
2010. nov. 8. 18:52
 8/13 anonim ***** válasza:
18:35-nek: Így szoktam meg, ez van :)
2010. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gáz. Nekem se magyar billentyűzetem van, de ha feltesznek rá egy magyar operációs rendszert akkor ugyanúgy lehet ékezetes betűt írni vele. Ha meg magyar billentyűzete van akkor meg mégszánalmasabb. Mondjuk szerintem a f.szbook is elég gáz.
2010. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is utálom, ha valaki szándékosan ékezetek nélkül ír.

Én ha külföldön lennék, egyszerűen átállítanám a billentyűzetet magyarra, és már meg is van oldva a probléma, csak „í"-t nem tudnék írni. (persze, ez csak annak működik, aki tud vakon gépelni, ha meg azt sem, ott a képernyő billentyűzet)

2011. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!