Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bele fogok betegedni?

Bele fogok betegedni?

Figyelt kérdés
Meghalt egy fiú ahol élek, 15 lehetett, de semmi közöm nem volt hozzá, és amióta megtudtam, nem tudom elfelejteni. Folyton rá gondolok, sajnálom, stb...most is a sírás kerülget. Normális vagyok???
2010. nov. 8. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális vagy :)


Csak egyszerűen érzékeny a lelked :D


Semmi gond, majd "meggyógyulsz"


Csak ne gondolj rá olyan sokat, mert még a végén tényleg beteg leszel...

2010. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Érzékenyebb vagy az átlagnál, de ez nem rossz, sőt! Ne aggódj, ez nem fog sokáig tartani. Nálunk is nem régen nagyon sajnos öngyilkos lett egy 21 éves fiú. És persze hogy normális vagy. Beszéld meg a dolgot a szüleiddel, barátaiddal, hogy megnyugodj, és kösd le magad. Megértem, hogy megráz, de egy két hét és már jobb is lesz! Ne aggódj, ez természetes, és a közhellyel élve: "Az idő majd begyógyítja a sebet." Ne aggódj =) Húzz egy vonalat és lépj túl rajta =) Jobbat nem nagyon tehetsz =)
2010. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy valószínűleg most jobban érzi magát mint te, mivel ha nincs semmi a halál után, akkor a nagy semmi eléggé "megnyugtató" lehet ezért SEMMI. Ha viszont a játszóteres mennyországban hiszel ahol mindenki olyan boldog, akkor nyilván ő is az.. Így is úgyis nyert, gondolom ha élne kevésbé érdekelne...
2010. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kivéve, ha a pokolba került. Mert akkor az elég gáz. DE! Inkább ő, mint te, vagy pláne én. Nem vagy normális. De jó hír: NEM VAGY EGYEDÜL. :)
2010. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20:33

Jajj ugyan már...:) Ha létezik is pokol, egy percig se gondold azt, hogy a mi kis világunknál kegyetlenebb lenne. A fizikai fájdalmat egy idő után megszokja a test, vagy egyszerűen leáll az érzékelés a sokk hatására. Szerintem a rossz érzések (féltékenység, irigység, feladás stb) a legnagyobb fizikai fájdalmaknál is nagyobbak tudnak lenni, úgyhogy igen is ha létezik pokol, megvan rá az esély, hogy jobb hely ennél. :)

2010. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A pokolban nem fizikai fájdalom van hanem lelki... ha életedben nem voltál még hittanórán legalább ne ugass már erről kthxbai!
2010. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21:28

Attól függ melyik vallásban a több százból.. Mindegyik egy jó kis kikapcsolódás, sokat lehet nevetni. Ja és az istened beszédre teremtett nem ugatásra. :)

2010. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!