Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha gyerekkoromban kisállatokat...

Ha gyerekkoromban kisállatokat kínoztam, valószínű h előbb utóbb embert fogok ölni?

Figyelt kérdés

2011. okt. 28. 20:45
 1/10 A kérdező kommentje:
sokszor be is pisiltem...a google szerint a majdani gyilkosok így viselkednek gyermekkorukban:S
2011. okt. 28. 20:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha elhatározod, hogy nem akkor nem. Ha elhatározod, hogy embert fogsz ölni akkor megteszed. Minden csak elhatározás kérdése.
2011. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de a gyújtogatást is írják és nekem az is meg volt:o eszembe jutott már az ember ölés is és nem tudom h el fogok e jutni valaha a megvalósításáig
2011. okt. 28. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is kínoztam szöcskéket, csak történt vmi amitől abbahagytam. Piróztam is rendesen (hobbimhoz kötött). Mint minden kisgyerek én is bepislitem. Teljesen "normális" ember vagyok. Ezt hogy csináltam?
2011. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kis koromban mindig a hangyákat írtottam az ujjammal összenyomkodtam őket, jó móka volt és azt számoltam egy perc allatt mennyit birok kinyírni, de aztán 10-11 éves koromban abba hagytam. Amúgy tényleg még a viselkedésem is olyan mintha egy bérgyilkos lennék és olyan jó a hallásom meg a megfigyelőképességem hogy az valami elképesztő. Persze csak akkor ha nem vagyok fáradt. Sőt még a reflexeim is kiválóak.
2011. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
velem előfordult a bepisilés 10-12 évesen is...és nem szöcskéket meg hangyákat hanem kutyákat és macskákat kínoztam... nos?
2011. okt. 28. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki kutyát macskát kínóz képes embert is ölni :/
2011. okt. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelenti, h gyilkos leszel. Csak nagyobb az esélye annak,hogy ilyen emberből gyilkos/bűnöző válik, mint annak,h egy "rendes" gyerekből.

Az élted nem csak az befolyásolja,hogy mit csináltál régen, hanem az,h mit csinálsz most, mit érzel és mik a vágyaid/terveid.

Amúgy egy kicsit sántit nekem a dolog...elég hipochonder kérdés ez...tényleg érzel most is késztetés arra, h bánts valakit, vagy csak jól esne,ha valamivel (értsd ez alatt: mentális betegséggel) meg tudnád magyarázni a viselkedésedet illetve mentséget tudnál találni minden egyes tettedre, amit mások vagy te magad is helytelennek tartasz?

2011. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ne kínozz állatokat!!
2013. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezt teljesen komolyan mondom: mi nem tudhatjuk, ez teljes mértékben rajtad múlik. Nem fog senki hipnotizálni, hogy öljél embert, mert te állatokat kínoztál... Főleg, ha irtózol az emberöléstől, akkor valószínűtlen, hogy megtegyed.
2013. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!