Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most már nem is szeretne...

Most már nem is szeretne velem barátkozni megutált vagy mi?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 13 éves jóba vagyunk és nagyos sokat lógunk együtt vagyis együtt nőttünk fel szinte

és most meg mintha több száz km választana el egymástól pedig itt lakik nem messze tőlünk

PL. felhívom felveszik köszön és leteszi

ezt miért csinálja ?


2010. nov. 9. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle, haneked olyan fontos ez? Mi mégis honnan a lótúróból tudjuk?
2010. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor volt, mikor általánosból középsuliba mentünk, valahogy eltávolodtunk egymástól. Nem találkoztunk minden nap, új barátokkal ismerkedtünk meg. Nekem is közel lakik a régi barátnőm, mégis alig beszélünk már.
2010. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oszt miért nem kérdezed meg tőle,hogy miért ilyen?
2010. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd magára egy kicsit.Ne keresd,és majd kiderül mennyire hiányzol neki.Ha hiányzol neki mint a legjobb barátnője akkor keresni fog.Voltam hasonló szituban.
2010. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!