Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az iskolában megajándékozzuk...

Az iskolában megajándékozzuk egymást mikulás/karácsony alkalmából. Én az egyik fiú osztálytársam húztam.17 éves és annyit tudok róla, hogy nem eszik csokit. Minek örülne? Ami vicces, de nem hülyeség. A keret 1000ft.

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Óvszer? (Habár azt veheti felhívásnak is keringőre. :P :))
2010. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Cuki plüss, esetleg rakhatsz bele 1-2 házi sütésű szépen becsomagolt muffint (a többit megeszitek otthon, így mindenki jól jár :D), vagy valami vicces toll, mondjuk ilyen uv-s, az úgyis hasznos :D, vagy merített papíron egy szép karácsonyi vers, ilyesmi.
2010. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha dohányzik akkor cigit.
2010. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fiúnak cuki plüss..hát én nem vennék.

Esetleg valami bögrét, vicces felirattal, vagy esetleg olyan mintával, amit szeret (autók, foci, stb). (Vagy az is lehet, hogy veszel egy bögrét , ami max. 500 Ft, és te festesz rá valamit).

2010. nov. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Fél kiló disznósajtot.
2010. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
ez a disznósajt, ez nagy!
2010. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly én is pont ilyen helyzetben voltam. Amit ajánlani tudok, az mindenképpen egy Mikulás sapka. Egy évvel ezelőtt ezzel nkm is hatalmas sikerem volt. Az osztályom eldöntötte, hogy idén mindenki ilyen sapiban jön, annyira bevállt az ötlet. Szóval szerintem tuti választás: vicces, alkalomhoz illő:D Az előző válaszok közül helyeslem a bögrét és a muffin-t is:) Szép napot!
2010. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!